بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران

در این مقاله قصد داریم تا با تحقیق و بررسی بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران  به معرفی 10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر در ایران بپردازیم، تا به شما دوستان گرامی ایران رسان کمک کنیم که بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ مطابق خواسته ها و استاندارهای شماست را پیدا کنید؛ ضمنا نظرات شما کمک شایسته ای به پیشرفت مجموعه ایران رسان و آینده دیجیتال مارکتینگ در ایران خواهد کرد.

 

برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران

برای پیدا کردن بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ باید بدانید امروزه با توجه به گسترش فعالیت افراد در دنیای دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از کسب و کارها به این سمت سوق پیدا کرده‌اند تا بتوانند با نیاز مخاطبان خود همسو شده و به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. در این میان با توجه به حضور بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک در دنیای دیجیتال ماکتینگ، رقابت تنگاتنگی میان آنها شکل گرفته که هر یک به دنبال سهم بیشتری از بازار برای خود هستند؛ این مهم تنها با فعالیت حرفه‌ای و مستمر امکان‌پذیر است.

فعالیت و موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیازمند آن است که افراد تخصص کافی در زمینه‌های مختلف داشته باشند؛ تا بتوانند کسب و کارشان را رشد داده و به موفقیت برسانند.

توجه داشته باشید که حضور حرفه‌ای در فضای دیجیتال مارکتینگ نیازمند دانش و مهارت بسیاری است. تمام افراد از این دانش بهره‌مند نیستند؛ بنابراین برای رسیدن به اهداف خود نیازمند افراد متخصص هستند که اصطلاحا به این افراد دیجیتال مارکتر گفته می‌شود. بسیاری از کسب وکارها برای آن که بتوانند کلیه فعالیت‌های دیجیتال خود را به یک گروه معتمد بسپارند، همواره به دنبال برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران هستند. به همین منظور در این مقاله در تلاشیم تا شما را با برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران آشنا کنیم.

پیش از پرداختن به معرفی برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ، سعی داریم تا فعالیت‌های اصلی یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کرده و با ویژگی‌های برترین شرکت دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم.

 

 5 روش اصلی بازاریابی دیجیتال که بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران انجام می‌دهند

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به مجموعه اقدامات آنلاین و آفلاینی گفته می‌شود که کسب وکارها برای دیده شدن، عرضه، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات خود انجام می دهند. بسیاری از افراد دیجیتال مارکتینگ را صرفا محدود به فضای آنلاین می‌دانند، در صورتی که تلفیق فعالیت‌های آنلاین و آفلاین می‌تواند موفقیت چشمگیری را رقم بزند. در این زمینه انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ بسیار کمک کننده خواهد بود. در ادامه انواع خدمات بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی از این خدمات به منظور توسعه کسب و کار و افزایش سودآوری آن استفاده کنید.

 

1- بهینه‌سازی موتورهای جستجو توسط بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ

اگر شما صاحب یک وبسایت باشید و یا در حوزه دیجیتال مارکتینگ به مطالعه پرداخته باشید بی شک بارها نام بهینه سازی موتورهای جستجو و یا سئو را شنیده‌اید.

به طور خلاصه می توان گفت، سئو به مجموعه تکنیک‌هایی گفته می‌شود که اجرای آن‌ها موجب رسیدن یک سایت به رتبه های برتر گوگل میشود. بنابراین سئو موجب افزایش ترافیک وبسایت و دیده شدن کسب و کارها میشود..

در مجموع سئو را به دو دسته اصلی سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم بندی میشود. سئو داخلی به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که برای بهبود سئو در درون وبسایت هدف انجام میشود، در حالی که سئو خارجی مجموعه اقداماتی است برای بهبود سئو در خارج  از سایت هدف؛ توجه داشته باشید که سئو یک فعالیت بسیار تخصصی است که باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود تا نتایج موفقیت آمیز به دست آید.

 

2- طراحی وبسایت آژانس های دیجیتال مارکتینگ برتر 

شما برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به یک وبسایت دارید.از جمله خدماتی که در بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ صورت می‌گیرد، طراحی وبسایت است. که در حال حاضر معروف‌ترین روش طراحی سایت، طراحی به روش وردپرس است.

بنابراین اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید به عنوان اولین اقدام باید وبسایت خود را راه اندازی کنید چرا که وبسایت شما یک بستر بسیار امن و با پتانسیل بالا برای جذب مخاطبان و مشتریان است.

 

3- بازاریابی شبکه‌های اجتماعی آژانس های دیجیتال مارکتینگ 

در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی یکی از موثرترین روش‌ها برای انتقال ترافیک به وبسایت شما به است؛ شاید بسیاری از افراد فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام را مختص به فعالیت‌های روزمره می‌دانند. در حالی که می توان گفت شبکه‌های اجتماعی یک روش موثر برای جذب مخاطبان و افزایش ترافیک و فروش برای کسب و کارها هستند.

بنابراین فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، توییتر، لینکدین و فیسبوک یک بسیار مهم است. از این رو بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ نیز تمرکز ویژه‌ای برای فعالیت در این حیطه دارند.

 

4- ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یک روش بسیار پر بازده محسوب می شود، به گونه ای که می توان گفت در حال حاضر ایمیل مارکتینگ بازگشت سرمایه در حدود 44 برابر دارد! بله درست است 44 برابر! البته تنها در صورتی که ایمیل مارکتینگ به روش حرفه‌ای و با برنامه و استراتژی صورت بگیرد، بازگشت سرمایه ای عالی به دنبال خواهد آورد.

بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در ابتدا یک استراتژی ویژه برای کسب و کار شما تدوین می‌کنند، سپس با استفاده از ابزارها و تاکتیک‌های مختلف ایمیل‌های برنامه‌ریزی شده را برای لیست ایمیل مخاطبانتان ارسال می‌کنند.

 

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آفلاین

بازاریابی آفلاین شامل بازاریابی تلویزیونی، بازاریابی رادیویی، بازاریابی پیامکی، تبلیغات محیطی و بسته بندی محصول و… می شود. تمام این روش‌ها باید در کنار روش‌های آنلاین انجام گیرد. برخی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ، روی بازاریابی آفلاین متمرکز شده‌اند و کسب و کارها را در رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ خود یاری می‌دهند.

 

چگونه می توان آژانس های دیجیتال مارکتینگ برتر را انتخاب کرد؟

در حال حاضر صدها آژانس دیجیتال مارکتینگ فعال در ایران حضور دارند اما شما باید بر اساس نوع کسب و کار خود بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ را بررسی کرده و برای خود برگزینید. بنابراین در انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ نیز نمی‌توان برای همه کسب و کارها یک نسخه پیچید! در ادامه به چند ملاک اساسی برای انتخاب بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ خواهیم پرداخت..

 

۱– به هزینه خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر توجه کنید!

شما حتما باید هزینه ای ثابت برای بازاریابی دیجیتال خود در نظر بگیرید؛ این مسئله به شما در پیشبرد کارهایتان بسیارکمک خواهد کرد. در صورتی که برآورد صحیحی از هزینه‌های احتمالی داشته باشید به راحتی می توانید با شرکت موردنظر خود همکاری کنید.

چرا که معمولا هزینه خدمات در آژانس های  دیجیتال مارکتینگ برتر متفاوت است و برحسب تجربه و تخصص افراد آن آژانس مشخص می‌شود. آژانس های  دیجیتال مارکتینگ برتر معمولا هزینه‌های خود را متغیر قرار می‌دهند تا که کارفرمایان بتوانند با توجه به نیاز خود پکیج مورد نیاز خود را انتخاب و از خدمات آن شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

۲– در برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ، به دنبال چه خدماتی هستید؟

برترین آژانس‌ های دیجیتال مارکتینگ ایران به صورت تخصصی در یک حوزه از این فضا فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال برون سپاری یکی از بخش‌های بازاریابی دیجیتال خود هستید همکاری با این گونه شرکت‌ها نتیجه بخش تر خواهد بود.

البته درصورتی که هدف شما برون سپاری کلیه امور بازاریابی دیجیتال است توصیه می‌شود از یک شرکت جامع کمک بگیرید. چرا که با این کار یکپارچگی خوبی به بخش‌های خود می‌بخشید.

بنابراین می توان گفت برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ به دو روش فعالیت می‌کنند. اول اینکه تمام تکنیک‌ها و روش‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ را انجام می‌دهند. و دوم اینکه به صورت تخصصی روی یکی از بخش‌های دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند.

۳– از آژانس های  دیجیتال مارکتینگ معتبر کمک بگیرید!

با توجه به گسترش حضور کسب و کارها در این فضا، افراد بسیاری نیز در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند. اگر به دنبال برون سپاری بازاریابی دیجیتال خود هستید حتما نمونه کارهای شرکت مربوطه را بررسی کرده و نظر کاربران آن شرکت را جویا شوید. در لیست بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران، که در ادامه به بررسی آن‌ها می پردازیم می‌توانید چند نمونه از شرکت‌های معتبر این حوزه را بشناسید. همکاری با یک شرکت غیر معتبر می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای کسب و کار و برند شما به دنبال داشته باشد

۴– اطلاعات خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال افزایش دهید!

حتی اگر با بهترین شرکت های  دیجیتال مارکتینگ هم همکاری داشته باشید ولی اطلاعات کافی در حوزه بازاریابی آنلاین نداشته باشید، به احتمال زیاد همکاری شما بلند مدت نبوده و به برند شما آسیب وارد خواهد شد! چرا که انتظارات شما از بازاریابی دیجیتال غیر معقول بوده و روند آن غیر قابل درک خواهد بود، در حالی که دیجیتال مارکتینگ برای اثربخشی نیاز به زمان نسبتا زیادی دارد. و این امر تنها در صورتی میسر می شود که شما و شرکت مورد نظر همکاری خوبی داشته باشید. بنابراین قبل از آن که به دنبال بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ باشید اطلاعات خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال افزایش دهید.

در ادامه مقاله به معرفی 10 شرکت از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ پرداخته ایم، تا بتوانید از میان بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ مناسب‌ترین آن‌ها را برای کسب و کار خود برگزینید.

10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر

فهرست پیش روی شما تنها حاصل مطالعه و تحقیق در حوزه یافتن بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ نبوده است، بلکه تیم ما یران رسان با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و همکاری و آشنایی با این آژانس ها، آن‌ها را در فهرست 10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر قرار داده است.

آژانس دجیتال مارکتینگ یکتانت

 

۱. آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت

شعار این آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، صداقت، شفافیت، همدلی و نوآوری مستمر است. این شرکت در حوزه تبلیغات آنلاین فعال بوده و بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در کشور محسوب می شود. در این پلتفرم تا کنون 34000 کمپین موفق اجرا شده است. همچنین در آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، 15 میلیارد محتوای تبلیغاتی را در مدت یک ماه ایجاد و به اشتراک می‌گذارند که هر یک در حدود 100 میلیون بازدید ماهانه دارند.

صفحه اصلی یکتانت

هنگام ورود به صفحه اصلی یکتانت با 3 بخش اصلی روبرو خواهید شد. این سه بخش شامل تبلیغ کنندگان، نمایش دهندگان و آژانس‌های تبلیغاتی است. همچنین در این صفحه می‌توانید شرکت‌های بسیار و معتبری را ببینید که کار‌های تبلیغاتی خود را به یکتانت سپرده و برخی از آن‌ها نظرات خود را در این صفحه به اشتراک گذاشته اند. در انتهای صفحه می‌توانید با کمپین‌های منحصر به فرد و به روز یکتانت آشنا شوید و ثبت نام کنید.

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

برای اطلاع از انواع قیمت و اجرای کمپین های تبلیغاتی در این سایت، می‌توانید وارد پنل کاربری شده و با استفاده از نسخه دموی پنل، کمپین آزمایشی خود را بسازید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، بیشترین میزان درآمد را برای رسانه‌های دیجیتال فراهم می‌کند و روز به روز به فکر ارتقای پلتفرم‌ها و کمپین‌های خود است.

نحوه بارگذاری و نمایش تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ یکتانت

این تبلیغات که در واقع با عنوان تبلیغات کلیکی شناخته می‌شود از ویژگی‌های منحصر به فرد یکتانت به شمار می رود. انواع تبلیغات آنلاین یکتانت شامل تبلیغات همسان، بنری، پوش نوتیفیکیشن، موضوعی و ریتارگتینگ است که در ادامه به معرفی هریک خواهیم پرداخت.

تبلیغات همسان:

تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات است که تفاوت زیادی با محتوای خود سایت ندارد و برای کاربر زننده نیست. به تبلیغات همسان، تبلیغات نیتیو نیز اطلاق می‌شود.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را در سایت‌ها بسیار دیده اید. در واقع پیامی است که به صورت نوتیفیکیشن هنگام ورود به سایت برای شما نمایش داده می‌شود و شما را به سمت محصول هدایت می‌کند.

تبلیغات بنری:

همان طور که از نام تبلیغات بنری برمی‌آید، یک صفحه یا پوستر، با طراحی گرافیکی جذاب است که مخاطب را به سایت مورد نظر جذب می‌کند.

تبلیغات موضوعی:

تبلیغات موضوعی با استفاده از هوش مصنوعی و هدایت کاربر به صفحه موضوع مرتبط با تبلیغ، انجام می‌شود و از روش‌های نوین تبلیغات آنلاین به شمار می رود.

تبلیغات ریتارگتینگ:

این نوع تبلیغات جامعه هدفی ویژه از کاربران قبلی سایت تبلیغ کننده دارد که در زمان‌های مختلف به آن سفر کرده اند و بسیار کاربردی و منحصر به فرد است.

تبلیغات رفتار محور در یکتانت

بر اساس ویژگی‎‌  تبلیغات رفتار محور در یکتانت بر اساس مخاطب‌های هدف یا سگمنت‌های تبلیغات رفتار محور می‌توان به مرد و زن، بانوان خانه دار، افراد علاقه مند به حوزه‌های مختلف چون تکنولوژی، مد، ورزش، مذهب، دانش آموزان، مهاجران و افراد برخوردار از تخصص‌های مختلف است..

چگونه سگمنت در تبلیغات رفتار محور یکتانت ایجاد می‌شود؟

یکتانت با مراجعه به صفحات ناشران خود، وب گرد‌های مختلف و موارد مورد علاقه آن‌ها را جداسازی کرده و به لیستی از کاربران با علایق مختلف، آشنایی پیدا می‌کند و به این وسیله می‌تواند تبلیغات مفید و مورد نیاز را بر اساس علایق و ملزومات کاربران خود، به آن‌ها نمایش دهد.

مزایای استفاده از تبلیغات رفتار محور

مزایای استفاده از تبلیغات رفتار محور کاهش هزینه‌ها و میزان موفق بودن تبلیغات است..

شیوه نمایش تبلیغات رفتارمحور

از مدل‌های نمایش تبلیغات معرفی شده، برای نمایش تبلیغات رفتارمحور، از تبلیغات همسان، بنری و پوش نوتیفیکیشن استفاده می‌شود.

 

۲.

 شرکت آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین 

آژانس دیجیتال مارکتینگ فرینفرین آکادمی (مجموعه ما) چند سال پیش با نام مدیران سایت فعالیت خودش را شروع کرد. ابتدا خدمات این مجموعه صرفا شامل سئو و تبلیغات گوگل بود اما امروز خدمات بیشتری را به مخاطبان خود ارائه میکنیم. در حال حاضر فرین شامل دو زیرمجموعه با نام فرین آکادمی و فرین agancy است. در این سالها سعی کرده ایم نام خودمان را بین بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ ثبت کنیم.

خدمات دیجیتال مارکتینگ آکادمی فرین

در ادامه خدمات فرین آکادمی را بررسی میکنیم:

سئو و افزایش رتبه سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به ویژه موتور جستجو گوگل یکی از مهمترین قدم ها در موفقیت کسب و کار اینترنتی محسوب میشود. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نکات زیادی دارد که باید حتما به آنها تسلط داشته باشید وگرنه ممکن است به جای رشد، افت رتبه را تجربه کنید. در همین راستا تیم آکادمی فرین به ارائه خدمات سئو و آموزش سئو میپردازد.

کمپین تبلیغات اینترنتی

عملیات سئو چند ماه زمان میبرد تا به نتیجه مطلوب برسد. از طرفی تا زمانی که سایت شما سئو نشده باشد، عملا کاربری ندارید. در این زمان با انجام تبلیغات هدفمند ادوردز و تبلیغات بنری و … میتوانید با هزینه های معقول، کاربرانی را به سایت خود هدایت کرده و فروش را آغاز کنید. البته تبلیغات صرفا مربوط به دوران قبل از سئو نیست. بلکه تبلیغات برای رسیدن به اهداف مختلفی مثل معرفی محصول، تحقیقات بازار، فروش بیشتر و… در کسب و کارهای بزرگ به شکل دائم انجام میشود.

بهینه سازی نرخ تبدیل

در موارد بسیاری می بینیم سایت هایی که کاربران زیادی دارند، ورودی بالایی از طریق سرچ یا تبلیغاتی مثل ادوردز و تبلیغات بنری به سمت خود جذب میکنند ولی متاسفانه در زمینه فروش مشکل دارند. تیم آکادمی فرین با ارائه خدمات مختلف در زمینه های آنالیز کمپین های تبلیغاتی و کپی رایتینگ این مشکل را برطرف میکند.

۳ شرکت دیجیتال مارکتینگ مدیا اد

دیجیتال مارکتینگ مدیا اد از دیگر سایت‌های فعال در زمینه تبلیغات آنلاین است که به شرکت‌ها و کسب و کار‌های مختلف کمک می‌کند تا بتوانند تبلیغات خود را در سایت‌های معتبر نمایش داده و سایت خود را از طریق جذب ترافیک بالا رشد دهند. مزایای این روش تبلیغاتی، علاوه بر افزایش درآمد نشردهندگان یا صاحبان کسب و کار، به درآمدزایی دیگر سایت‌های فارسی نیز کمک می‌کند. در سایت دیجیتال مارکتینگ مدیا اد، انواعی از تبلیغات به روز و شیوه‌های جالبی را می‌توانید ببینید.

 

انواع نمایش تبلیغات در مدیا اد

از شیوه‌های تبلیغاتی ذکر شده، شیوه‌های تبلیغات همسان، تبلیغات بنری، تبلیغات ریتارگتینگ و تبلیغات نصبی عملکردی در پلتفرم مدیااد فعال است. نکته جالب این است که شما در مدیا اد، فقط بر اساس میزان رشد مبلغ پرداخت خواهید کرد. در ادامه به مواردی دیگر از این گونه تبلیغات آنلاین می‌پردازیم.

تبلیغات همسان مدیا اد:

در سایت مدیا اد، نکات دیگری درباره مزایای این روش تبلیغاتی خواهید دید و دستتان برای انتخاب شیوه تبلیغاتی، باز خواهد بود. در این روش تبلیغاتی، به دلیل همسانی آن با موضوع سایت نمایش دهنده، حس تبلیغاتی بودن متن به مخاطب انتقال داده نخواهد شد. تبلیغات همسان در مقایسه با تبلیغات بنری، تصمیم به خرید را 18 درصد بیشتر افزایش می‌دهد و شناخت برند برای مشتریان، 70 درصد بیشتر خواهد بود.

تبلیغات ریتارگتینگ مدیا اد

همان طور که گفتیم این نوع تبلیغات برای کسانی که حداقل یک بار از وبسایت نشردهنده بازدید کرده اند نمایش داده می‌شود. در سایت مدیا اد می‌توانید نوع دیگری از این تبلیغ که ریتارگتینگ محصول است را ببینید و ثبت نام کنید. با این روش به راحتی می‌توانید کد تبلیغاتی ریتارگتینگ محصول مدیا اد را در صفحه مورد نظر بارگذاری کرده و محصول را به کاربرانی که قبلا آن را دیده اما نخریده اند، به صورت نوتیفیکیشن نمایش دهید.

تبلیغات عملکردی مدیااد:

با تبلیغات عملکردی مدیا اد، نشردهنده فقط در صورت کلیک و اکشنی خاص، هم چون پر کردن فرم یا ثبت ایمیل، هزینه پرداخت می‌کند. این روش مزایای بسیاری دارد اما تنها تبلیغ به روش عملکردی کافی نیست و نشر دهنده باید قبلا تبلیغات دیگری با روش‌های دیگر انجام داده و اعتماد مخاطب را جذب کرده باشد.

این نوع تبلیغات در سایت مدیا اد به دو روش کمپین‌های جذب لید یا کمپین‌های اکشن انجام می‌شود. از مزایای تبلیغات عملکردی مدیا اد می‌توان به کاهش ریسک، بهینه سازی ارزان و پرداخت پس از اکشن اشاره کرد.

دیگر مزایای آژانس دیجیتال مارکتینگ مدیا اد

در این پلتفرم تبلیغاتی می‌توانید مزایای هر روش تبلیغاتی، جدول هزینه‌ها، ملزومات هر کمپین و روش تبلیغاتی برای نشردهندگان، نظرات و تجربیات مشتریان، روش‌های تبلیغاتی درون اپلیکیشن و پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ را مشاهده و با یک کلیک از آن استفاده کنید. همچنین در تمامی صفحات موجود برای هر روش تبلیغاتی می‌توانید نمونه کار‌ها و شیوه بارگذاری آن‌ها در سایت را ببینید. برای کسانی که می‌خواهند اطلاعاتی در خصوص دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین کسب کنند نیز، مقاله‌های موجود در سایت مدیا اد مفید خواهد بود. کارشناسان مدیا اد در تمامی مراحل، همراه ناشران بوده و در صورت ایجاد مشکل پاسخگو خواهند بود.

۴– شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین

سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین که بزرگترین سایت آموزش دیجیتال مارکتینگ است، از دو بخش اصلی آموزش و خدمات تشکیل شده است. برای شروع یک کسب و کار، و یا ارتقای سایت خود، دیجیتال مارکتینگ نوین، با بیش از ده سال سابقه، از بهترین انتخاب‌ها محسوب می شود. در ادامه معرفی این شرکت به بررسی موضوعات آموزشی و خدمات موجود در این سایت خواهیم پرداخت.

_ بخش آموزشی: این بخش شامل 8  بخش متنوع آموزش راه اندازی کسب و کار، آموزش اصول بازاریابی، آموزش تبلیغات در گوگل، آموزش بازاریابی محتوا، آموزش سئو، آموزش تحلیل دیجیتال، آموزش افزایش فروش و مشتری و آموزش ریپورتاژ آگهی است که به توضیح هر یک می‌پردازیم. البته بخش‌های آموزشی دیگری هم چون نحوه تبلیغات در فضای مجازی، لینک سازی و الگوریتم‌های گوگل وجود دارند که می‌توانید از آن استفاده کنید.

آموزش راه اندازی کسب و کار:

 آموزش راه اندازی کسب و کار به افراد علاقه مند و مستعد موجب آسان تر شدن مسیر و موفقیت سریع تر خواهد شد. این آموزش‌ها در دیجیتال مارکتینگ نوین، از سه بخش آموزش‌های ویدیوئی، آموزش اصول کلی و آموزش مباحث فنی تشکیل شده است.

آموزش از طریق ویدئو با مباحثی از قبیل ایده‌ها و فیلم‌های مرتبط با کارآفرینی صورت می‌گیرد و در این بخش سایت نوین شما می‌توانید ویدئو‌های جذاب با موضوعات مفیدی را دنبال کنید.

آموزش اصول کلی در دیجیتال مارکتینگ نوین شامل مقاله‌هایی جامع و مفید در خصوص کسب و کار‌های اینترنتی پول ساز، انتخاب اسم برند و همه چیزهایی است که برای ایجاد یک شغل نیاز دارید.

آموزش مباحث فنی در مواردی هم چون شناخت اصطلاحات و ابزار دیجیتال مارکتینگ و استفاده موثر از آن‌ها کاربرد دارد. به طور مثال در این بخش شما می‌توانید نحوه انتخاب دامنه مناسب و یا خرید هاست مناسب را یاد بگیرید و برای سایت خود به کار ببندید.

آموزش اصول بازاریابی :

در ابتدای این بخش نیز ابتدا با تعدادی ویدئو مواجه می‌شوید که تمام ابهامات شما در خصوص بازاریابی را کاهش خواهند داد. در بخش دوم نیز مقالاتی در حوزه‌های متنوع وجود دارد که اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار خواننده قرار می‌دهند. در ادامه این صفحه می‌توانید کتاب دانلود کنید و یا با بخش‌های دیگر صفحات در ارتباط باشید.

آموزش تبلیغات در گوگل:

با توجه به اینکه گوگل ادز بهترین روش تبلیغاتی در دنیاست، یادگیری تبلیغات در گوگل برای یک کسب و کار غوغا خواهد کرد، همان گونه که عدم اطلاعات کافی از این روش تبلیغاتی، می‌تواند کسب و کار را به نابودی بکشاند. در این بخش سایت دیجیتال مارکتینگ نوین، می‌توانید انواع کتاب‌ها و مقاله‌های بروز آموزش تبلیغات در گوگل را بخوانید. همچنین ابزار بسیار کاربردی برای آموزش تایپ تبلیغاتی را در این صفحه خواهید دید.

آموزش بازاریابی محتوا:

برای یادگیری بازاریابی محتوا، دوره‌ها و کتاب‌هایی در سایت دیجیتال مارکتینگ نوین وجود دارد. این دوره‌ها به صورت آنلاین و جامع برگزار می‌گردند. در انتهای صفحه تعدادی از مقالات جذاب و کاربردی نیز وجود دارد.

آموزش سئو:

برای آموزش سئو پس از کلیک، به صفحه ای وارد می‌شوید که کتاب نوشته شده برای سئو توسط گوگل وجود دارد و بی شک این کتاب برای یادگیری سئو، اصلی ترین منبع به شمار می رود. سپس بسیاری از مقالات برای آموزش قدم به قدم سئو در اختیار شماست و در نهایت تعدادی از به روز ترین مقالات در خصوص سئو را خواهید دید.

آموزش تحلیل دیجیتال:

برای پیشروی درست و هدفمند نیاز به تحلیل متوالی سایت و یا اپلیکیشن است. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین در این صفحه با مقالات مختلف، تحلیل درست دیجیتال را آموزش می‌دهد.

آموزش افزایش مشتری و فروش:

دیجیتال مارکتینگ نوین با پک‌های ویدیوئی، دوره ویژه، کتاب‌ها و مقاله‌های آموزش قدم به قدم، جذب مشتری و متقاعد کردن او را به طور کامل آموزش داده است.

آموزش ریپورتاژ آگهی:

با یادگیری این بخش می‌توانید علاوه بر بهبود سئو سایت، تبلیغاتی عالی انجام دهید. مقالات و کتاب موجود در این صفحه از سایت نوین به شما کمک خواهد کرد.

_ بخش خدمات: این شرکت در کنار آموزش اصولی، خدماتی جامع در زمینه تبلیغات ایمیلی، تبلیغات پیامکی، بازاریابی شبکه‌ ‌های اجتماعی، تبلیغات در گوگل و ریپورتاژ خبری ارائه می‌دهد که برای پیشرفت سایت نشردهندگان بسیار مفید است. سایت دیجیتال مارکتینگ نوین در زمینه طراحی و توسعه نیز، فعال و به روز است. در ادامه به معرفی مختصری از این خدمات پرداخته ایم.

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز نوین:

این شرکت به عنوان همکار رسمی گوگل، تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا برای برند‌ها انجام می‌دهد. در صفحه مرتبط به این بخش می‌توانید ویدئو تبلیغات در گوگل و مقالات مرتبط را خوانده و با این نوع تبلیغات بیشتر آشنا شوید. همچنین شرایط گوگل ادز برای ناشران در سایت نوین وجود دارد. از خدمات ویژه تبلیغات در گوگل می‌توان به بازاریابی مجدد، رصد کردن نرخ تبلیغ، تبلیغات داینامیک، تبلیغات نصب اپلیکیشن، ارائه اکانت اختصاصی، تعهد و شفافیت، پشتیبانی همیشگی و ارائه مشاوره تخصصی اشاره کرد.

ارائه ریپورتاژ خبری در نوین:

همان طور که گفته شد، ریپورتاژ آگهی یک روش فوق العاده برای افزایش ترافیک سایت و کسب رتبه خوب در گوگل است. شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین خدمات ریپورتاژ آگهی را با قیمتی مناسب و تاثیر مناسب برای ناشران انجام می‌دهد. در این بخش سایت می‌توانید تعرفه‌ها و تاثیرات ریپورتاژ در صفحات مختلف و بزرگ را ببینید و انتخاب کنید. از خدمات ارائه شده در این بخش از سایت نوین، می‌توان به مشاوره، بهینه سازی و تخفیف‌های مناسب اشاره کرد. همچنین می‌توانید کتاب قرار داده شده را مطالعه کرده و در بخش سوالات متداول، از تمامی بخش‌های ریپورتاژ، مطلع شوید.

تبلیغات کلیکی نوین:

در بخش تبلیغات کلیکی، شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین، با بیش از 1000 رسانه به روز و مطرح همکاری می‌کند که برای نتیجه دهی تبلیغ بسیار موثر است. هدف گیری تبلیغات کلیکی در این سایت بر اساس موضوع رسانه، مکان جغرافیایی، زمان تبلیغ و دستگاه مورد استفاده تعیین می‌شود.

از انواع مدل‌های تبلیغات کلیکی نوین نیز می‌توان به ویدئو، موبایل، وب و محتوا اشاره کرد. همچنین در این سایت می‌توانید با اولین تراکنش، 20 درصد شارژ هدیه بگیرید.

تبلیغات ایمیلی نوین:

سایت دیجیتال مارکتینگ نوین، بانک‌های ایمیل مختلفی در اختیار دارد که می‌تواند برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شما بر اساس انتخاب خودتان، استفاده نماید. در این روش تبلیغاتی می‌توانید از پنل‌های طراحی قالب ایمیل، نرخ باز شدن بالا و ارائه گزارش کامل، استفاده کنید. از بانک‌های ایمیل نوین می‌توان به ایمیل دانشجویان، ایمیل‌های تجاری، ایمیل خانم‌ها، ایمیل مدیران وبسایت و ایمیل هیئت‌های علمی، اشاره کرد. در این صفحه از سایت می‌توانید در خصوص هزینه‌های ایمیل بانک و بسته‌های مختلف خوانده و از مشاوران نوین، کمک بگیرید.

تبلیغات پیامکی نوین:

این روش ساده و کاربردی برای تبلیغ، یکی دیگر از خدمات شرکت نوین است. در این صفحه می‌توانید برای طرح سه روزه رایگان تبلیغات پیامکی نوین، ثبت نام کنید. از مزایای این روش تبلیغاتی در شرکت نوین، ارسال با اجازه مشتری، ایجاد وفاداری و حفظ مشتری، در دسترس بودن مشتری و افزایش فروش است.

4 بسته متنوع شرکتی، تجاری، اقتصادی و پایه، برای تبلیغات پیامکی در نوین موجود بوده که هزینه هر بسته مشخص شده است. همچنین پنل ملی پیامک، برای ارسال به سراسر ایران وجود دارد که با یک کلیک می‌توان ثبت نام کرد.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی :

به گفته شرکت نوین، با این کار می‌توانید وارد کسب و کاری اجتماعی شوید، روابطی پایدار بسازید و رسانه ای تاثیر گذار ایجاد کنید. از انواع رسانه‌های اجتماعی مورد استفاده در نوین برای تبلیغات، اینستاگرام، اینفلوئنسر‌ها و دیدوگرام می‌باشند. تبلیغات اینستاگرام از طریق پیج‌های بزرگ، ربات‌های اینستاگرام و تبلیغات اسپانسری، صورت می‌گیرد.

بازاریابی ربایشی:

نوین با بهبود سئو، تولید محتوا، تحلیل و بهینه سازی کاربردی سایت شما، بازاریابی ربایشی بسیار قوی برای شما ایجاد خواهد کرد که بتوانید مشتریان را به سمت سایت و کسب و کار خود، جذب کنید.

طراحی نوین:

خدمات شرکت نوین برای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن انجام می‌گیرد. خدمات طراحی سایت نوین شامل طراحی اصولی و چشم نواز، رعایت استاندار‌های جهانی، امکانات کامل و آموزش و پشتیبانی است. دو نوع سایتی که می‌توان انتخاب کرد شامل وب سایت واکنش گرا و وب سایت سئو و بهینه سازی شده است. ویژگی‌های سایتی که نوین طراحی می‌کند امنیت قوی و پنل مدیریت است که افزون بر این سرعت بالا و ابزار‌های رشد را هم در اختیار خواهید داشت. مراحل طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ نوین شامل وایر فریم، طراحی گرافیکی و پیاده سازی کد‌ها است.

با ورود به قسمت طراحی سایت نوین، می‌توانید از پنل‌های طراحی پرتال، طراحی وب سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی، استفاده کنید. طراحی اپلیکیشن در سایت نوین به دو نوع طراحی اختصاصی اپلیکیشن و اپلیکیشن ساز تخصیص می‌یابد.

 

۵شرکت دیجیتال مارکتینگ تپسل

شرکت دیجیتال مارکتینگ تپسل شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتالی موبایلی است که در حدود 8000 اپلیکیشن با آن همکاری می‌کند. شیوه ارائه تبلیغات در این سایت به شیوه هوشمند است و به طور مداوم، به روز رسانی می‌شود.

با استفاده از سایت تپسل می‌توان تبلیغات آنلاین را روی انوع رسانه‌ها اجرا کرده و به درآمد زایی پایدار دست یافت. شیوه‌های مختلفی برای تبلیغات در تپسل وجود دارند که از محبوب ترین آن‌ها می‌توان به تبلیغات نصب اپلیکیشن اشاره کرد. در صفحه اصلی می‌توانید از دو گزینه من تبلیغ دهنده هستم و من صاحب رسانه هستم وارد شده و شروع به همکاری با تپسل کنید.

در سایت دیجیتال مارکتینگ تپسل می‌توانید انواع خدمات تبلیغات آنلاین، با شیوه‌های به روز و متفاوت را مشاهده کنید. در ادامه به بررسی صفحات و خدمات مختلف این سایت می‌پردازیم.

 

خدمات شبکه موبایلی تپسل:

این بخش شامل خدمات تبلیغات کلیکی، تبلیغات نصب اپلیکیشن، تبلیغات عضویت کاربر، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، برندینگ دیجیتال با نمایش ویدئو و کالج تپسل است. از ویژگی‌های منحصر به فرد سایت دیجیتال مارکتینگ تپسل، کسب درآمد به روش دلاری است.

تبلیغات کلیکی تپسل:

تبلیغات کیلیکی یکی از روش‌های متداول تبلیغات آنلاین می‌باشند که در سایت دیجیتال مارکتینگ تپسل وجود دارد. تپسل با قرار دادن یک متن جذاب و نمایش آن به کاربران علاقه مند، آن‌ها را ترغیب به کلیک کرده و در کنار تبلیغات محصول، اعتبار سایت شما را نیز افزایش می‌دهد. از مزایای این روش ورود ترافیک مستقیم به سایت و پرداخت هزینه به ازای کلیک است.

تبلیغات نصب اپلیکیشن تپسل:

در این نوع تبلیغات پرداخت هزینه به ازای نصب صورت می گیرد و این مورد یکی از مزایای منحصر به فرد این نوع تبلیغات محسوب می شود.

مزایایی که در دیجیتال مارکتینگ تپسل برای این نوع تبلیغات وجود دارد شامل تبلیغات هوشمند و اثر گذار، هدفمندسازی کمپین‌های تبلیغات و دسترسی به مخاطبان هدف، بهره گیری از سیستم مزایده آنی، مدیریت دائمی کمپین‌های تبلیغاتی و بهینه سازی آن‌ها، جلوگیری از تقلب و مبارزه با آن، ارائه داده‌ها و آمار‌های شفاف داده‌هاست.

این نوع تبلیغات حرفه‌ای ترین نوع تبلیغات در تپسل محسوب می‌شود همچنین تپسل می‌تواند مخاطبان موجود برای هر زمینه را کشف و جذب کند.

برندینگ دیجیتال با نمایش ویدئو:

تبلیغات ویدئویی بهترین روش جذب کاربر به شمار می رود. در سال ۲۰۲۰ ویدئوهای آنلاین بیش از ۸۰ درصد ترافیک اینترنت را تشکیل داده بود.

تبلیغات ویدئویی در تپسل به چهار نوع تبلیغات ویدئویی همسان، تبلیغات ویدئویی پیش نمایشی، تبلیغات ویدئویی بینابینی و تبلیغات ویدئویی جایزه ای تقسیم می‌شود.

هزینه پرداختی برای این نوع تبلیغات به سه نوع هزینه به ازای هر کلیک، هزینه به ازای نصب و هزینه به ازای فعالیت خاص تقسیم می‌شود. در تپسل می‌توانید با یک کلیک تبلیغات ویدئویی در موبایل را شروع کنید.

کالج تپسل:

در کالج تپسل می‌توانید دوره‌های آموزشی متنوع و بسیار کاربردی در تمام حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ را مشاهده نمایید.کالج تپسل شامل بلوک‌های یادگیری، بلاگ دیجیتال مارکتینگ، مقالات دیجیتال مارکتینگ و فهرستی از عناوین آموزشی مختلف است که تمام نیاز‌های آموزشی شما را پوشش می‌دهد. افزون بر تمام این خدمات، می‌توانید فرصت‌های شغلی و صفحات آموزشی دیگری نیز در صفحات تپسل مشاهده کنید.

بلوک‌های یادگیری تپسل:

بلوک‌های یادگیری تپسل شامل سه بخش دوره آموزش سئو، دوره آموزش ویدیوئی استراتژی بازاریابی آنلاین و دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ است. در این بلوک‌ها می‌توانید از مطالب آموزشی دنباله دار از دو نوع  فعال وغیرفعال استفاده کنید. همچنین می‌توانید سرفصل‌های مرتبط به هر درس را مطالعه کرده و براساس نیاز خود انتخاب کنید.

بلاگ آکادمی دیجیتال مارکتینگ تپسل:

در این بلاگ می‌توانید انواع محتوا‌های بروز همانند کتاب‌های‌ الکترونیکی رایگان، اینفوگرافی بازاریابی دیجیتال، واژه نامه دیجیتال مارکتینگ، داستان موفق توسعه دهندگان ایرانی، مقالات دیجیتال مارکتینگ و پادکست است. در بخش کتاب های الکترونیکی کالج تپسل می‌توانید مطالب حوزه دیجیتال مارکتینگ را در قالب کتاب‌های الکترونیکی رایگان بخوانید. از این کتاب‌های الکترونیکی می‌توان به راهنمای ساخت کمپین، برترین مقالات کالج تپسل، فرهنگ واژگان بازاریابی دیجیتال کالج تپسل و کتاب الکترونیکی راهنمای کامل تبلیغات ریتارگتیگ اشاره کرد.

 

۶– شرکت دیجیتال مارکتینگ دیما

شعار شرکت دیحیتال مارکتینگ دیما دروازه ورود به تبلیغات دیجیتال است. در این سایت می‌توانید با شبکه تبلیغات نتیجه گرا آشنا شوید. از خدمات ارائه شده در این سایت می‌توان به تبلیغات در جستجو، اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، تبلیغات همسان، تبلیغات بنری، تبلیغات نصب اپلیکیشن و افزایش فروش محصول اشاره کرد که در ادامه به معرفی هر یک می‌پردازیم.

هنگام ورود به سایت می‌توانید از چهار پنل موجود، صاحب برند، صاحب فضای تبلیغاتی، آژانس تبلیغاتی و کاربر، نوع درخواست خود از سایت را مشخص کنید.

 

تبلیغات در جستجو:

منظور از تبلیغات در جستجو یا همان سرچ ادز، تبلیغات در اپ‌استور‌ها است. دیجیتال مارکتینگ دیما به دلیل داشتن تجربه اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغات جستجو شما را برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سرچ ادز کمک خواهد کرد. از مزایای این روش تبلیغاتی می‌توان به نتیجه گرایی، تارگتینگ، عدم محدودیت در هزینه و بودجه بندی اشاره کرد.

اینفلوئنسر مارکتینگ:

این روش جزء روش‌های نوین تبلیغات دیجیتال است. در این روش افراد تاثیر گذار یا صفحاتی که طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارند تبلیغات شما را انجام می دهند. شرکت دیجیتال مارکتینگ دیما بسیاری از این افراد و صفحات را برای تبلیغ اینفلوئنسر مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌دهد. در صفحات مربوط به این تبلیغ می‌توانید با مراحل تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ آشنا شوید.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرامی:

این نوع تبلیغات باعث می‌شود کسب و کار شما بیشتر و بهتر در معرض دید قرار بگیرد. به دلیل مشکلات پرداخت ارزی این نوع تبلیغ مشکل است اما در سایت دیما می‌توانید از این نوع تبلیغ استفاده کنید. از انواع این تبلیغات می‌توان به پست، استوری و آلبوم اشاره کرد.مزایای این تبلیغ را می‌توانید در صفحه مرتبط آن مشاهده کنید.

خدمت دریافت هزینه به ازای سفارش در دیما:

در این نوع تبلیغ، تبلیغ دهنده به ازای سفارش ثبت شده توسط مخاطبان به تبلیغات هزینه دریافت می‌کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ دیما از بستر افیلیت مارکتینگ برای اجرای این روش تبلیغاتی استفاده می‌کند.

پلتفرم های دیما:

پلتفرم درخواست فضای تبلیغاتی، پلتفرم عرضه فضای تبلیغاتی، پلتفرم همکاری در فروش و پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ از دیگر خدمات دیما برای برند‌ها محسوب می شود.

پلتفرم درخواست فضای تبلیغاتی دیما:

نام دیگر این پلتفرم، پلتفرم برندها است. این پلتفرم به نشردهنده امکان خریداری جزئیات کمپین‌های تبلیغاتی خود، فضا‌های نمایشی در وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل را می‌دهد. این پلتفرم در بهینه سازی کمپین‌های تبلیغاتی از طریق هدف گیری دقیق تر مخاطبان نقش بسزایی دارد. از ویژگی‌های این پلتفرم می توان به تنوع تبلیغ و فضای نمایشی، ایجاد بلک لیست و وایت لیست، پشتیبانی قوی و پس پرداخت اشاره کرد. دیما می‌گوید استفاده از پلتفرم برای تبلیغ یک کمپین موجب تبلیغ در زمانی مشخص و به مخاطبی هدف، تبلیغاتی هدفمندتر و تارگتینگ بهتری را به شما ارائه می‌کند. هدف گذاری در این پلتفرم براساس مواردی هم چون موقعیت جغرافیایی، نوع سیستم عامل گوشی، نوع اینترنت، وبسایت یا موبایل، موضوع تبلیغ و آی پی دامنه انجام می شود. از مزایای این پلتفرم می توان به مزایده‌ لحظه ای، صرفه  اقتصادی و زمانی، ارائه گزارش لحظه ای و شفاف و هدف گذاری دقیق برای مخاطبان هدف اشاره کرد.

پلتفرم عرضه‌ی فضای تبلیغاتی:

به این پلتفرم، پلتفرم ناشران گفته می‌شود که در آن ناشران می‌توانند فضاهای نمایش خود را مدیریت کرده و بتوانند در مزایده  لحظه‌ ای بفروشند. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به اینتگریشین آسان، پرداخت منظم و پشتیبانی قوی اشاره کرد. این روش همچنین باعث درآمدزایی بیشتر از وبسایت و اپلیکیشن خواهد شد. در این روش می‌توانید از انواع روش‌های تبلیعاتی هم چون تبلیغات بنری، تبلیغات همسان و تبلیغات ویدئویی استفاده کنید. استفاده از پلتفرم عرضه‌ی تبلیغاتی از نظر اقتصادی و زمانی به صرفه بوده و می‌تواند کمپین‌های تبلیغاتی شما را بهینه سازد.

پلتفرم همکاری در فروش دیما:

افیلیت مارکتینگ دیما اسم دیگر این پلتفرم است. این پلتفرم از جدیدترین روش‌های تبلیغات دیجیتال است. دیما افیلیت اولین پلتفرم مستقل همکاری در فروش در ایران است که فراید همکاری در فروش را از طریق تعامل دو طرفه بین برند‌ها و ناشران آسان می‌کند. از مزایای این پلتفرم می‌توان به درآمد حداکثری، پرداخت منظم، فروشگاه‌های متنوع و معتبر، پنل کاربری حرفه ای، رهگیری دقیق و پشتیبانی اشاره کرد.

از مزایای دیگر این پلتفرم برای کسب و کار‌های آنلاین می‌توان به پیاده سازی آسان، امنیت اطلاعات، فضای نمایشی باکیفیت، صرفه جویی در هزینه، افزایش فروش پایدار، پنل کاربری حرفه ای، جلوگیری از تقلب و پشتیبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد.

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ دیما:

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ دیما ارتباط بین تبلیغ دهنده و صفحات پر مخاطب را برای یک همکاری برقرار می‌کند. با کمک پلتفرم دیما سوشال تبلیغ دهندگان می‌توانند به راحتی سفارش خود را برای تبلیغ در این صفحات پر بازدید ثبت کنند. از مزایای پلتفرم دیما سوشال برای تبلیغ دهنده‌ها می‌توان به صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها، دسترسی به گستره‌ بزرگی از صفحات مجازی مرتبط و تایید شده، سهولت در تصمیم گیری با در اختیار داشتن اطلاعات کامل درباره صفحات، ارائه گزارش کامل از کمپین‌ها، پرداخت هزینه در صورت اجرای تبلیغات با فاکتور‌های درخواستی و ثبت نام رایگان پشتیبانی حرفه ای اشاره کرد.

مزایای دیما سوشال برای صفحات مجازی و اینفلوئنسر‌ها چیست؟

مزایای دیما سوشال برای صفحات مجازی و اینفلوئنسرها امکان دریافت تبلیغات بیشتر، تضمین دریافت مبلغ در صورت اجرای درست تبلیغات، ارائه گزارش از کمپین‌های اجرا شده، درآمد پایدار، امکان پیشنهاد همکاری به تبلیغ دهنده‌ها و ثبت نام رایگان است.

 

۷– شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان

در شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان می‌توانید خدماتی از قبیل مدیریت پیچ اینستاگرام، بهینه سازی سایت سئو، عکاسی صنعتی، ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادز، طراحی لوگو، ساخت موشن گرافیک، تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و خدمات طراحی سایت را مشاهده و با یک کلیک از آن‌ها استفاده کنید.

تیم دیجیتال مارکتینگ تابان حدود 10 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کند. این سایت با استفاده از پرسونای مشتری، تقویم استراژی پروژه دیجیتال مارکتینگ ، مشاوره و مدیریت پروژه و شناسایی کلمات پر کاربرد، شما را در ذهن مشتری به یاد ماندنی می‌کند.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ تابان

این خدمات شامل ۸  بخش سئو سایت، تبلیغات در گوگل، ریپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی، طراحی گرافیکی وب، خرید بک لینک، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار است.

خدمات تولید محتوا تابان

در این بخش می‌توانید از خدمات تولید محتوای متنی، عکاسی صنعتی، طراحی لوگو، ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت موشن گرافیک توسط متخصصین کار بلد بهره ببرید. با کلیک روی هر بخش می‌توانید اطلاعات جامعی در خصوص نوع ساخت، مزایا و روش پرداخت هزینه به همراه نمونه کارها را مشاهده کنید.

خدمات شبکه‌های اجتماعی شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان

این قسمت شامل خدمات مدیریتی برای صفحه شخصی یا صفحات اصلی برند‌های مختلف است. از این خدمات می‌توان تبلیغات در اینستاگرام، مدیریت پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و صفحه های دیگر در شبکه‌های اجتماعی نام برد.

مدیریت پیج اینستاگرام تابان:

باتوجه به اهمیت مدیریت پیج اینستاگرامی، شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان به کمک شما می‌آید. این شرکت با مدیریت پیج اینستاگرام به صورت اصولی می‌تواند مشتریان هدف را برای فروش چند برابری جذب کند. در این بخش سایت می‌توانید تعرفه انواع پکیج‌های تابان از جمله پکیج برنزی، پکیج نقره‌ای و پکیج طلایی را مشاهده کرده و برای ثبت سفارش اقدام کنید. از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود می‌توان به تولید محتوای اختصاصی، ارسال گزارش، بالا بردن تعامل با کاربران، بررسی کردن رقبا، شناخت مخاطب هدف و طراحی گرافیکی اشاره کرد. عوامل موثر بر تعرفه‌ی مدیریت شبکه اجتماعی در تابان براساس تعیین تقویم محتوایی، افزایش فالور، تولید محتوای بصری زیبا، پاسخگویی به کامنت و دایرکت، هشتگ گذاری مناسب و عکاسی از محصولات است.

 

۸– شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان در حوزه‌های تبلیغات آنلاین، سئو، طراحی سایت و تولید محتوا به همراه آموزش دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. از خدمات ارائه شده در این شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌توان به طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگل و تولید محتوا اشاره کرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان 8 سال سابقه تبلیغات آنلاین و تولید محتوا برای برند‌های مختلف را دارد.

 

طراحی سایت در ایران رسان

برای برند سازی و پیشرفت کسب و کار خود باید در فضا‌های اجتماعی حضور داشته باشیم. یکی از این فضاها اسکایپ سایت است که در دیجیتال مارکتینگ از آن به عنوان قیف فروش یاد می‌شود. با طراحی سایت در ایران رسان از ضمانت ریسپانسیو برخوردار خواهید شد. ریسپانسیو بودن به معنای قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌ها و واکنش گرا بودن سایت است. از دیگر خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان در حوزه طراحی سایت می‌توان به گارانتی سرعت سایت، گارانتی طراحی بر اساس سئو و گارانتی طرح اختصاصی اشاره کرد.

سئو سایت در ایران رسان

در این صفحه می‌توانید درخصوص اهمیت سئو در سایت، انواع تکنیک‌های سئو، نحوه یادگیری سئو و فرایند انجام سئو مطالبی بخوانید. خدمات سئو در دیجیتال مارکتینگ ایران رسان شامل استراتژی سئو، آموزش سئو، مشاوره سئو، تحقیق کلمه کلیدی، هزینه سئو و آنالیز سایت است. همچنین با سئو سایت در ایران رسان شما می‌توانید بروزترین و جدیدترین مقالات مربوط به سئو را بخوانید.

تبلیغات گوگل در ایران رسان

با تبلیغات گوگل در ایران رسان و با استفاده از متخصصین این شرکت می‌توان ترافیک ورودی به سایت را افزایش داد و در رتبه اول گوگل قرار گرفت..

تولید محتوا در ایران رسان

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان با استفاده از نویسندگان متبحر، گرافیست‌ها و موشن گرافیست‌های خود سفارش های محتوایی آژانس های  مختلف را در کمترین زمان و مناسب‌ترین هزینه انجام دهد.با تولید محتوا در ایران رسان فروش خود را چند برار کنید..

فرمول دیجیتال مارکتینگ ایران رسان

این شرکت با بررسی منابع شما و آنالیز کامل رقبا از طریق بررسی میانبر‌های بازار و نقاط ضعف رقبا به همراه بررسی مزیت رقابتی و نسبی به فرمول استراتژی به اضافه دیجیتال مارکتینگ مساوی فتح بازار، دست یافته است.

این شرکت ادعا می‌کند با استفاده از فرمول دیجیتال مارکتینگ ایران رسان موفقیت شما را در بازار تضمین خواهد کرد. همچنین در این سایت می‌توانید ایده‌های خود را به اشتراک بگذارید.

 

۹شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد

شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد در زمینه‌های دیجیتال برندینگ، طراحی و توسعه سایت، دیجیتال مارکتینگ و تدوین استراتژی دیجیتال ارائه خدمات می‌کند. در این سایت می‌توانید پکیج‌های طراحی سایت، آموزش های دیجیتال، اخبار و رویداد‌ها و طرح بوی ‌سا را مشاهده کنید.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ نوآد

در این بخش، خدمات دیجیتال مارکتینگ نوآد از تبلیغات اینترنتی، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ و بهینه سازی سایت استفاده می‌کند.

در این صفحه شرکت می‌توانید فرایند اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ، استراتژی نوآد بر اجرای دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ درجه و تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ را مشاهده کنید.

منظور از دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ درجه چیست؟

منظور از دیجیتال مارکتینگ 360 درجه ایجاد کانال‌های موازی و آنالیز رفتار و واکنش مخاطبین خواهد شد. مدت زمان ماندگاری مخاطب در کانال‌های مختلف از برنامه های اجرایی این راهکار است. در این استراتژی شرکت نوآد حریف بازار هدف، طراحی و ساخت کانال‌های موازی دیجیتال و ساخت هویت یکپارچه را به کار می‌گیرد. با این روش می‌توان میزان موفقیت و بازگشت هر صفحه یا کانال را تعیین کرد.

طرح بوی ‌سا شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد

طرح بوی سا شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد یکی از طرح‌های مستقل این شرکت است که برای محصولات برند‌های لوکس ارائه می‌شود. این طرح با تبلیغات مداوم برند در فضای آنلاین موجب جلب اعتماد و ارتقای شخصیت برند می‌شود و به شناخته شدن آن توسط مخاطبان بسیاری، کمک می‌کند.

مزایای دیگر سایت دیجیتال مار‌تینگ نوآد

از مزایای دیگر سایت دیجیتال مارکتینگ نوآد می‌توان به نقشه سایت، آکادمی دیجیتال مارکتینگ، نمونه کار و وجود برند‌های همکار، اشاره کرد.

 

۱۰شرکت دیجیتال مارکتینگ لابراتور رسانه

شعار شرکت شرکت دیجیتال مارکتینگ لابراتور رسانه این است» ما تجربیات دیجیتال را طراحی می‌کنیم و می‌سازیم.

خدمات لابراتوآر رسانه

خدمات لابراتور رسانه در بخش‌های دیجیتال برندیگ،  دیجیتال مارکتینگ، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات بنری، بازاریابی محتوایی، تبلیغات گوگلی، اینفلوئنسر مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و مدیریت شبکه‌های اجتماعی انجام می شود که در موارد بالا به توضیح این خدمات پرداخته ایم. تفاوتی که بین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ مختلف برای این خدمات وجود دارد از لحاظ هزینه، کمپین‌ها، استراتژی‌ها و نوع نمایش آن‌ها است.

از مزایای دیگر سایت لابراتوآر رسانه می‌توان به وجود راهکار‌های مختلف از جمله، راهکار ویژه کسب و کار‌های سنتی، راهکار ویژه کسب و کار‌های آنلاین و راهکار ویژه استارآپ ها اشاره کرد. در این سایت بخش پشتیبانی مشتریان مقالات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ فهرستی از مشتریان و گزینه ای برای مشاهده جدیدترین پروژه‌ها وجود دارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی لابراتوار رسانه:

لابراتوار رسانه ادعا می‌کند ما فروشگاه اینترنتی طراحی نمی‌کنیم، ما مسیر موفقیت فروش آنلاین شما را طراحی می‌کنیم. شما با استفاده از طراحی فروشگاه اینترنتی لابراتور رسانه می‌توانید پکیج های مختلف طراحی فروشگاه اینترنتی را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید قبل از ثبت سفارش از مشاوران این شرکت دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید. مزایای طراحی فروشگاه در لابراتوار رسانه شامل طراحی گرافیکی حرفه ای مبتنی بر هویت برند امکانات گسترده و توسعه پذیر، ۵ سال پشتیبانی تمام عیار، رعایت استاندارد‌های بین المللی، توسعه پذیری، یکپارچگی و نمایندگی رسمی ناپ کامرس در ایران است.

درباره ناپ کامرس بیشتر بدانید.

ناپ کامرس قوی ترین پلتفرم فروشگاهی آنلاین در جهان است. این پلتفرم یک پلتفرم فروشگاهی بین المللی با قابلیت‌های بالا برای تمامی کسب و کار‌ها است. از ویژگی‌هایی هم چون اولین پلتفرم بومی سازی شده فارسی، قابلیت توسعه پذیری مستمر و سرویس های متنوع می‌باشند. امکانات ناپ کامرس شامل طراحی ریسپانسیو، جزئیات محصول و فیلترینگ پیشرفته، سبد خرید فرایند پرداخت و انعطاف پذیری است. شرکت دیجیتال مارکتینگ لابراتوآر رسانه با استفاده از این پلتفرم در طراحی فروشگاه اینترنتی برای تمامی کسب و کار‌ها، حرف اول را می‌زند

در این مقاله به چه موضوعاتی پرداختیم؟

در این مقاله کوشش کردیم 10 آژانس دیجیتال مارکتینگ مطرح که خدمات مختلفی از طریق‌ها و روش‌های مختلف ارائه می‌دهند به شما معرفی کنیم. اگر توجه کرده باشید هر یک از این شرکت‌ها ویژگی های منحصر به فرد و خدمات ویژه ای داشتند که به طور مداوم به روزرسانی می‌شود و همین امر باعث پایداری آنها در حوزه رقابتی دیجیتال مارکتینگ شده است. در عصر حاضر و سوق پیدا کردن کسب و کار‌ها به سمت حوزه دیجیتال، آشنایی با این شرکت‌ها و خدمات آنان، بسیار مفید خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم تا با تحقیق و بررسی بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران بپردازیم تا به شما دوستان گرامی ایران رسان کمک کنیم تا بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ مطابق خواسته ها و استاندارهای شماست را پیدا کنید ضمنا نظرات شما کمک شایسته ای به پیشرفت مجموعه ایران رسان میکند.

 

برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران

امروزه با توجه به گسترش فعالیت افراد در دنیای دیجیتال مارکتینگ و حضور چشمگیر آن‌ها در این فضا، بسیاری از کسب و کارها به این سمت سوق پیدا کرده‌اند تا بتوانند با نیاز مخاطبان خود همسو شده و به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. در این میان با توجه به حضور بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک در دنیای دیجیتال ماکتینگ، رقابت تنگاتنگی میان آنها شکل گرفته و هر یک به دنبال سهم بیشتری از بازار برای خود هستند که تنها با فعالیت حرفه‌ای و مستمر امکان‌پذیر است.

فعالیت و موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیازمند آن است که افراد تخصص کافی در زمینه‌های مختلف داشته باشند تا بتوانند کسب و کارشان را رشد داده و به موفقیت برسانند.

توجه داشته باشید که حضور حرفه‌ای در فضای دیجیتال مارکتینگ نیازمند دانش و مهارت بسیاری است که تمام افراد از آن بهره‌مند نیستند، بنابراین برای رسیدن به اهداف خود نیازمند افراد متخصص هستند که اصطلاحا به این افراد دیجیتال مارکتر گفته می‌شود. بسیاری از کسب وکارها برای آن که بتوانند کلیه فعالیت‌های دیجیتال خود را به یک گروه معتمد بسپارند همواره به دنبال برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران هستند. به همین منظور در این مقاله در تلاشیم تا شما را با برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران آشنا کنیم.

پیش از پرداختن به معرفی برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ، سعی داریم تا فعالیت‌های اصلی یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کرده و با ویژگی‌های برترین شرکت دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم.

 روش اصلی بازاریابی دیجیتال که بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران انجام می‌دهند5

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به مجموعه اقدامات آنلاین و آفلاینی گفته می‌شود که کسب وکارها برای دیده شدن، عرضه، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات خود انجام می دهند. بسیاری از افراد دیجیتال مارکتینگ را صرفا محدود به فضای آنلاین می‌دانند، در صورتی که تلفیق فعالیت‌های آنلاین و آفلاین می‌تواند موفقیت چشمگیری را رقم بزند. در این زمینه انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ بسیار کمک کننده خواهد بود. در ادامه انواع خدمات بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی از این خدمات به منظور توسعه کسب و کار و افزایش سودآوری آن استفاده کنید.

1- بهینه‌سازی موتورهای جستجو

اگر شما صاحب یک وبسایت باشید و یا در حوزه دیجیتال مارکتینگ به مطالعه پرداخته باشید بی شک بارها نام بهینه سازی موتورهای جستجو و یا سئو را شنیده‌اید.

به طور خلاصه می توان گفت، سئو به مجموعه تکنیک‌هایی گفته می‌شود که اجرای آن‌ها موجب رسیدن یک سایت به رتبه های برتر گوگل میشود. بنابراین سئو موجب افزایش ترافیک وبسایت و دیده شدن کسب و کارها میشود..

در مجموع سئو را به دو دسته اصلی سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم بندی میشود. سئو داخلی به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که برای بهبود سئو در درون وبسایت هدف انجام میشود، در حالی که سئو خارجی مجموعه اقداماتی است برای بهبود سئو در خارج  از سایت هدف؛ توجه داشته باشید که سئو یک فعالیت بسیار تخصصی است که باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود تا نتایج موفقیت آمیز به دست آید.

2- طراحی وبسایت 

شما برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به یک وبسایت دارید.از جمله خدماتی که در بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ صورت می‌گیرد، طراحی وبسایت است. که در حال حاضر معروف‌ترین روش طراحی سایت، طراحی به روش وردپرس است.

بنابراین اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید به عنوان اولین اقدام باید وبسایت خود را راه اندازی کنید چرا که وبسایت شما یک بستر بسیار امن و با پتانسیل بالا برای جذب مخاطبان و مشتریان است.

3- بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی یکی از موثرترین روش‌ها برای انتقال ترافیک به وبسایت شما به است؛ شاید بسیاری از افراد فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام را مختص به فعالیت‌های روزمره می‌دانند. در حالی که می توان گفت شبکه‌های اجتماعی یک روش موثر برای جذب مخاطبان و افزایش ترافیک و فروش برای کسب و کارها هستند.

بنابراین فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، توییتر، لینکدین و فیسبوک یک بسیار مهم است. از این رو بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ نیز تمرکز ویژه‌ای برای فعالیت در این حیطه دارند.

4- ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یک روش بسیار پر بازده محسوب می شود، به گونه ای که می توان گفت در حال حاضر ایمیل مارکتینگ بازگشت سرمایه در حدود 44 برابر دارد! بله درست است 44 برابر! البته تنها در صورتی که ایمیل مارکتینگ به روش حرفه‌ای و با برنامه و استراتژی صورت بگیرد، بازگشت سرمایه ای عالی به دنبال خواهد آورد.

بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در ابتدا یک استراتژی ویژه برای کسب و کار شما تدوین می‌کنند، سپس با استفاده از ابزارها و تاکتیک‌های مختلف ایمیل‌های برنامه‌ریزی شده را برای لیست ایمیل مخاطبانتان ارسال می‌کنند.

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آفلاین

بازاریابی آفلاین شامل بازاریابی تلویزیونی، بازاریابی رادیویی، بازاریابی پیامکی، تبلیغات محیطی و بسته بندی محصول و… می شود. تمام این روش‌ها باید در کنار روش‌های آنلاین انجام گیرد. برخی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ، روی بازاریابی آفلاین متمرکز شده‌اند و کسب و کارها را در رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ خود یاری می‌دهند.

چگونه می توان آژانس های دیجیتال مارکتینگ برتر را انتخاب کرد؟

در حال حاضر صدها آژانس دیجیتال مارکتینگ فعال در ایران حضور دارند اما شما باید بر اساس نوع کسب و کار خود بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ را بررسی کرده و برای خود برگزینید. بنابراین در انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ نیز نمی‌توان برای همه کسب و کارها یک نسخه پیچید! در ادامه به چند ملاک اساسی برای انتخاب بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ خواهیم پرداخت..

۱– به هزینه خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر توجه کنید!

شما حتما باید هزینه ای ثابت برای بازاریابی دیجیتال خود در نظر بگیرید؛ این مسئله به شما در پیشبرد کارهایتان بسیارکمک خواهد کرد. در صورتی که برآورد صحیحی از هزینه‌های احتمالی داشته باشید به راحتی می توانید با شرکت موردنظر خود همکاری کنید.

چرا که معمولا هزینه خدمات در آژانس های  دیجیتال مارکتینگ برتر متفاوت است و برحسب تجربه و تخصص افراد آن آژانس مشخص می‌شود. آژانس های  دیجیتال مارکتینگ برتر معمولا هزینه‌های خود را متغیر قرار می‌دهند تا که کارفرمایان بتوانند با توجه به نیاز خود پکیج مورد نیاز خود را انتخاب و از خدمات آن شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

۲– در برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ، به دنبال چه خدماتی هستید؟

برترین آژانس‌ های دیجیتال مارکتینگ ایران به صورت تخصصی در یک حوزه از این فضا فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال برون سپاری یکی از بخش‌های بازاریابی دیجیتال خود هستید همکاری با این گونه شرکت‌ها نتیجه بخش تر خواهد بود.

البته درصورتی که هدف شما برون سپاری کلیه امور بازاریابی دیجیتال است توصیه می‌شود از یک شرکت جامع کمک بگیرید. چرا که با این کار یکپارچگی خوبی به بخش‌های خود می‌بخشید.

بنابراین می توان گفت برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ به دو روش فعالیت می‌کنند. اول اینکه تمام تکنیک‌ها و روش‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ را انجام می‌دهند. و دوم اینکه به صورت تخصصی روی یکی از بخش‌های دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند.

۳– از آژانس های  دیجیتال مارکتینگ معتبر کمک بگیرید!

با توجه به گسترش حضور کسب و کارها در این فضا، افراد بسیاری نیز در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند. اگر به دنبال برون سپاری بازاریابی دیجیتال خود هستید حتما نمونه کارهای شرکت مربوطه را بررسی کرده و نظر کاربران آن شرکت را جویا شوید. در لیست بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران، که در ادامه به بررسی آن‌ها می پردازیم می‌توانید چند نمونه از شرکت‌های معتبر این حوزه را بشناسید. همکاری با یک شرکت غیر معتبر می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای کسب و کار و برند شما به دنبال داشته باشد

۴– اطلاعات خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال افزایش دهید!

حتی اگر با بهترین شرکت های  دیجیتال مارکتینگ هم همکاری داشته باشید ولی اطلاعات کافی در حوزه بازاریابی آنلاین نداشته باشید، به احتمال زیاد همکاری شما بلند مدت نبوده و به برند شما آسیب وارد خواهد شد! چرا که انتظارات شما از بازاریابی دیجیتال غیر معقول بوده و روند آن غیر قابل درک خواهد بود، در حالی که دیجیتال مارکتینگ برای اثربخشی نیاز به زمان نسبتا زیادی دارد. و این امر تنها در صورتی میسر می شود که شما و شرکت مورد نظر همکاری خوبی داشته باشید. بنابراین قبل از آن که به دنبال بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ باشید اطلاعات خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال افزایش دهید.

در ادامه مقاله به معرفی 10 شرکت از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ پرداخته ایم، تا بتوانید از میان بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ مناسب‌ترین آن‌ها را برای کسب و کار خود برگزینید.

10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر

فهرست پیش روی شما تنها حاصل مطالعه و تحقیق در حوزه یافتن بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ نبوده است، بلکه تیم ما یران رسان با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و همکاری و آشنایی با این آژانس ها، آن‌ها را در فهرست 10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر قرار داده است.

 

۱. آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت

شعار این آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، صداقت، شفافیت، همدلی و نوآوری مستمر است. این شرکت در حوزه تبلیغات آنلاین فعال بوده و بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در کشور محسوب می شود. در این پلتفرم تا کنون 34000 کمپین موفق اجرا شده است. همچنین در آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، 15 میلیارد محتوای تبلیغاتی را در مدت یک ماه ایجاد و به اشتراک می‌گذارند که هر یک در حدود 100 میلیون بازدید ماهانه دارند.

صفحه اصلی یکتانت

هنگام ورود به صفحه اصلی یکتانت با 3 بخش اصلی روبرو خواهید شد. این سه بخش شامل تبلیغ کنندگان، نمایش دهندگان و آژانس‌های تبلیغاتی است. همچنین در این صفحه می‌توانید شرکت‌های بسیار و معتبری را ببینید که کار‌های تبلیغاتی خود را به یکتانت سپرده و برخی از آن‌ها نظرات خود را در این صفحه به اشتراک گذاشته اند. در انتهای صفحه می‌توانید با کمپین‌های منحصر به فرد و به روز یکتانت آشنا شوید و ثبت نام کنید.

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

برای اطلاع از انواع قیمت و اجرای کمپین های تبلیغاتی در این سایت، می‌توانید وارد پنل کاربری شده و با استفاده از نسخه دموی پنل، کمپین آزمایشی خود را بسازید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، بیشترین میزان درآمد را برای رسانه‌های دیجیتال فراهم می‌کند و روز به روز به فکر ارتقای پلتفرم‌ها و کمپین‌های خود است.

نحوه بارگذاری و نمایش تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ یکتانت

این تبلیغات که در واقع با عنوان تبلیغات کلیکی شناخته می‌شود از ویژگی‌های منحصر به فرد یکتانت به شمار می رود. انواع تبلیغات آنلاین یکتانت شامل تبلیغات همسان، بنری، پوش نوتیفیکیشن، موضوعی و ریتارگتینگ است که در ادامه به معرفی هریک خواهیم پرداخت.

تبلیغات همسان:

تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات است که تفاوت زیادی با محتوای خود سایت ندارد و برای کاربر زننده نیست. به تبلیغات همسان، تبلیغات نیتیو نیز اطلاق می‌شود.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را در سایت‌ها بسیار دیده اید. در واقع پیامی است که به صورت نوتیفیکیشن هنگام ورود به سایت برای شما نمایش داده می‌شود و شما را به سمت محصول هدایت می‌کند.

تبلیغات بنری:

همان طور که از نام تبلیغات بنری برمی‌آید، یک صفحه یا پوستر، با طراحی گرافیکی جذاب است که مخاطب را به سایت مورد نظر جذب می‌کند.

تبلیغات موضوعی:

تبلیغات موضوعی با استفاده از هوش مصنوعی و هدایت کاربر به صفحه موضوع مرتبط با تبلیغ، انجام می‌شود و از روش‌های نوین تبلیغات آنلاین به شمار می رود.

تبلیغات ریتارگتینگ:

این نوع تبلیغات جامعه هدفی ویژه از کاربران قبلی سایت تبلیغ کننده دارد که در زمان‌های مختلف به آن سفر کرده اند و بسیار کاربردی و منحصر به فرد است.

تبلیغات رفتار محور در یکتانت

بر اساس ویژگی‎‌  تبلیغات رفتار محور در یکتانت بر اساس مخاطب‌های هدف یا سگمنت‌های تبلیغات رفتار محور می‌توان به مرد و زن، بانوان خانه دار، افراد علاقه مند به حوزه‌های مختلف چون تکنولوژی، مد، ورزش، مذهب، دانش آموزان، مهاجران و افراد برخوردار از تخصص‌های مختلف است..

چگونه سگمنت در تبلیغات رفتار محور یکتانت ایجاد می‌شود؟

یکتانت با مراجعه به صفحات ناشران خود، وب گرد‌های مختلف و موارد مورد علاقه آن‌ها را جداسازی کرده و به لیستی از کاربران با علایق مختلف، آشنایی پیدا می‌کند و به این وسیله می‌تواند تبلیغات مفید و مورد نیاز را بر اساس علایق و ملزومات کاربران خود، به آن‌ها نمایش دهد.

مزایای استفاده از تبلیغات رفتار محور

مزایای استفاده از تبلیغات رفتار محور کاهش هزینه‌ها و میزان موفق بودن تبلیغات است..

شیوه نمایش تبلیغات رفتارمحور

از مدل‌های نمایش تبلیغات معرفی شده، برای نمایش تبلیغات رفتارمحور، از تبلیغات همسان، بنری و پوش نوتیفیکیشن استفاده می‌شود.

 

۲. شرکت دیجیتال مارکتینگ رایامارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ رایامارکتینگ در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ، به ویژه تولید محتوای سئو محور فعالیت می‌کند. برای ارتقای سایت‌های نوپا و تبلیغات کسب و کار خود می‌توانید به این سایت جامع، اعتماد کنید. شرکت رایامارکتینگ همچنین آزمون‌های آنلاین برای زمینه‌های مختلف کاری، در سایت خود و کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام برگزار می‌کند. از بخش‌های موجود در این سایت می‌توان به تولید محتوا، تولید پادکست، ریپورتاژ آگهی، طراحی گرافیکی، موشن گرافیک، سئو، بک لینک و بازاریابی اینترنتی اشاره کرد. با کلیک روی هر بخش می‌توانید کار خود را به متخصصان مربوطه سپرده و محصولی با کیفیت را دریافت کنید. در ادامه به بررسی انواع این خدمات می‌پردازیم.

 

تولیدمحتوا در رایامارکتینگ:

در این شرکت دیجیتال مارکتینگ در حدود 7000 نفر که با آزمون‌های نویسندگی و پس از طی مراحل تخصصی جذب شده اند، برای تولید محتوا و نویسندگی سئومحور در حال فعالیت اند. همچنین رایامارکتینگ اط تیم‌های ویراستاری و متخصصین مشاغل مختلف، برای تولید محتوای با کیفیت و تخصصی هر شغل برخوردار است. با وجود این ویژگی‌ها شما می‌توانید یک محتوای سئو شده باکیفیت را با قیمتی مناسب از این سایت سفارش دهید.

تولید پادکست:

در زمینه محتوای صوتی و تاثیر آن بر پیشرفت سایت، رایامارکتینگ با داشتن بیش از 3000 گوینده مختلف با گویش‌های متنوع از سراسر کشور، به کمک مشاغل مختلف می‌آید. برای بازاریابی محتوایی با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا، رایامارکتینگ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

ریپورتاژ آگهی:

این شرکت دیجیتال مارکتینگ با درج بهترین نوع ریپورتاژ، ارتقای سایت شما را تضمین می‌کند. در رایامارکتینگ رتبه‌های الکسا، اتوریتی و دامنه سایت‌های ناشر از لحاظ سنی بررسی شده و ریپورتاژ آگهی با بهترین نوع نگارش، برای سایت ناشر نوشته می‌شود. در این بخش می‌توانید ریپورتاژ رایگان دریافت کرده و یا پیشنهاداتی برای ارتقای سایت خود مشاهده کنید.

طراحی موشن گرافیک:

رایامارکتینگ با به کارگیری بیش از 9000 گرافیست و موشن گرافیست کاربلد و برگزاری آزمون‌های آنلاین گرافیک برای اولین بار در کشور، در زمینه طراحی موشن گرافیک نیز پیش گام است. با کلیک روی این بخش و ثبت سفارش خود مراحل ساخت موشن گرافیک شما با دقت و سرعت انجام شده و به دست شما خواهد رسید.

تبلیغات در اینستاگرام:

در این صفحه شما می‌توانید تمامی کار‌های تبلیغاتی صفحه خود اعم از ایده پردازی و طراحی را به رایامارکتینگ سپرده و از 4000 صفحه قرار داده شده و مشاوران کاربلد برای تبلیغ مفید و جامع در اینستاگرام بهره ببرید.

بک لینک:

همان طور که می‌دانید وجود بک لینک از سایت‌های قدیمی و معتبر، برای کسب اعتماد گوگل بسیار مفید است. با استفاده از این بخش صفحه رایامارکتینگ شما می‌توانید برای سایت خود از صفحات معتبر بک لینک گرفته و با این کار، اعتبار سایت خود را نزد گوگل افزایش دهید.

دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به سایت:

رایامارکتینگ با وجود 11000 محتواگذار، می‌تواند تا مراحل آخر بارگذاری محتوای تولید شده، همراه نشردهنده باشد. با استفاده از این بخش می‌توانید علاوه بر ثبت سفارش نگارش سئو، بارگزاری آن به روشی درست و پس از ویراستاری کامل را نیز به رایامارکتینگ بسپارید.

طراحی لوگو و بنر:

در رایا مارکتینگ گرافیست‌های با تجربه برای طراحی لوگو و بنر دلخواه شما با در نظر گرفتن موارد طراحی هم چون هارمونی رنگ‌ها و ایجاد انگیزه در مخاطب، در خدمتتان هستند. همچنین پیش از سفارش می‌توانید نمونه کار و مطالبی در این خصوص بخوانید.

خدمات دیگر رایامارکتینگ:

در قسمت‌های پایینی سایت می‌توانید راهنمای ثبت سفارش، هزینه انواع خدمات، فاکتور‌های مشتریان و هم چنین بلاگ رایامارکتینگ با وجود بسیاری مقالات مفید و کاربردی و بسیاری موارد دیگر را مشاهده کنید. هم چنین بیوگرافی از کارکنان و متخصصان، بخشی از تجربیات مشتریان از خدمات رایامارکتینگ، نمونه کار‌های مختلف در زمینه‌های متنوع و روش‌های ارتباطی سریع با مشاوران و متخصصان، در این سایت وجود دارد.

 

۳– شرکت دیجیتال مارکتینگ مدیا اد

دیجیتال مارکتینگ مدیا اد از دیگر سایت‌های فعال در زمینه تبلیغات آنلاین است که به شرکت‌ها و کسب و کار‌های مختلف کمک می‌کند تا بتوانند تبلیغات خود را در سایت‌های معتبر نمایش داده و سایت خود را از طریق جذب ترافیک بالا رشد دهند. مزایای این روش تبلیغاتی، علاوه بر افزایش درآمد نشردهندگان یا صاحبان کسب و کار، به درآمدزایی دیگر سایت‌های فارسی نیز کمک می‌کند. در سایت دیجیتال مارکتینگ مدیا اد، انواعی از تبلیغات به روز و شیوه‌های جالبی را می‌توانید ببینید.

 

انواع نمایش تبلیغات در مدیا اد

از شیوه‌های تبلیغاتی ذکر شده، شیوه‌های تبلیغات همسان، تبلیغات بنری، تبلیغات ریتارگتینگ و تبلیغات نصبی عملکردی در پلتفرم مدیااد فعال است. نکته جالب این است که شما در مدیا اد، فقط بر اساس میزان رشد مبلغ پرداخت خواهید کرد. در ادامه به مواردی دیگر از این گونه تبلیغات آنلاین می‌پردازیم.

تبلیغات همسان مدیا اد:

در سایت مدیا اد، نکات دیگری درباره مزایای این روش تبلیغاتی خواهید دید و دستتان برای انتخاب شیوه تبلیغاتی، باز خواهد بود. در این روش تبلیغاتی، به دلیل همسانی آن با موضوع سایت نمایش دهنده، حس تبلیغاتی بودن متن به مخاطب انتقال داده نخواهد شد. تبلیغات همسان در مقایسه با تبلیغات بنری، تصمیم به خرید را 18 درصد بیشتر افزایش می‌دهد و شناخت برند برای مشتریان، 70 درصد بیشتر خواهد بود.

تبلیغات ریتارگتینگ مدیا اد

همان طور که گفتیم این نوع تبلیغات برای کسانی که حداقل یک بار از وبسایت نشردهنده بازدید کرده اند نمایش داده می‌شود. در سایت مدیا اد می‌توانید نوع دیگری از این تبلیغ که ریتارگتینگ محصول است را ببینید و ثبت نام کنید. با این روش به راحتی می‌توانید کد تبلیغاتی ریتارگتینگ محصول مدیا اد را در صفحه مورد نظر بارگذاری کرده و محصول را به کاربرانی که قبلا آن را دیده اما نخریده اند، به صورت نوتیفیکیشن نمایش دهید.

تبلیغات عملکردی مدیااد:

با تبلیغات عملکردی مدیا اد، نشردهنده فقط در صورت کلیک و اکشنی خاص، هم چون پر کردن فرم یا ثبت ایمیل، هزینه پرداخت می‌کند. این روش مزایای بسیاری دارد اما تنها تبلیغ به روش عملکردی کافی نیست و نشر دهنده باید قبلا تبلیغات دیگری با روش‌های دیگر انجام داده و اعتماد مخاطب را جذب کرده باشد.

این نوع تبلیغات در سایت مدیا اد به دو روش کمپین‌های جذب لید یا کمپین‌های اکشن انجام می‌شود. از مزایای تبلیغات عملکردی مدیا اد می‌توان به کاهش ریسک، بهینه سازی ارزان و پرداخت پس از اکشن اشاره کرد.

دیگر مزایای آژانس دیجیتال مارکتینگ مدیا اد

در این پلتفرم تبلیغاتی می‌توانید مزایای هر روش تبلیغاتی، جدول هزینه‌ها، ملزومات هر کمپین و روش تبلیغاتی برای نشردهندگان، نظرات و تجربیات مشتریان، روش‌های تبلیغاتی درون اپلیکیشن و پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ را مشاهده و با یک کلیک از آن استفاده کنید. همچنین در تمامی صفحات موجود برای هر روش تبلیغاتی می‌توانید نمونه کار‌ها و شیوه بارگذاری آن‌ها در سایت را ببینید. برای کسانی که می‌خواهند اطلاعاتی در خصوص دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین کسب کنند نیز، مقاله‌های موجود در سایت مدیا اد مفید خواهد بود. کارشناسان مدیا اد در تمامی مراحل، همراه ناشران بوده و در صورت ایجاد مشکل پاسخگو خواهند بود.

 

۴شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین

سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین که بزرگترین سایت آموزش دیجیتال مارکتینگ است، از دو بخش اصلی آموزش و خدمات تشکیل شده است. برای شروع یک کسب و کار، و یا ارتقای سایت خود، دیجیتال مارکتینگ نوین، با بیش از ده سال سابقه، از بهترین انتخاب‌ها محسوب می شود. در ادامه معرفی این شرکت به بررسی موضوعات آموزشی و خدمات موجود در این سایت خواهیم پرداخت.

_ بخش آموزشی: این بخش شامل 8  بخش متنوع آموزش راه اندازی کسب و کار، آموزش اصول بازاریابی، آموزش تبلیغات در گوگل، آموزش بازاریابی محتوا، آموزش سئو، آموزش تحلیل دیجیتال، آموزش افزایش فروش و مشتری و آموزش ریپورتاژ آگهی است که به توضیح هر یک می‌پردازیم. البته بخش‌های آموزشی دیگری هم چون نحوه تبلیغات در فضای مجازی، لینک سازی و الگوریتم‌های گوگل وجود دارند که می‌توانید از آن استفاده کنید.

آموزش راه اندازی کسب و کار:

 آموزش راه اندازی کسب و کار به افراد علاقه مند و مستعد موجب آسان تر شدن مسیر و موفقیت سریع تر خواهد شد. این آموزش‌ها در دیجیتال مارکتینگ نوین، از سه بخش آموزش‌های ویدیوئی، آموزش اصول کلی و آموزش مباحث فنی تشکیل شده است.

آموزش از طریق ویدئو با مباحثی از قبیل ایده‌ها و فیلم‌های مرتبط با کارآفرینی صورت می‌گیرد و در این بخش سایت نوین شما می‌توانید ویدئو‌های جذاب با موضوعات مفیدی را دنبال کنید.

آموزش اصول کلی در دیجیتال مارکتینگ نوین شامل مقاله‌هایی جامع و مفید در خصوص کسب و کار‌های اینترنتی پول ساز، انتخاب اسم برند و همه چیزهایی است که برای ایجاد یک شغل نیاز دارید.

آموزش مباحث فنی در مواردی هم چون شناخت اصطلاحات و ابزار دیجیتال مارکتینگ و استفاده موثر از آن‌ها کاربرد دارد. به طور مثال در این بخش شما می‌توانید نحوه انتخاب دامنه مناسب و یا خرید هاست مناسب را یاد بگیرید و برای سایت خود به کار ببندید.

آموزش اصول بازاریابی :

در ابتدای این بخش نیز ابتدا با تعدادی ویدئو مواجه می‌شوید که تمام ابهامات شما در خصوص بازاریابی را کاهش خواهند داد. در بخش دوم نیز مقالاتی در حوزه‌های متنوع وجود دارد که اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار خواننده قرار می‌دهند. در ادامه این صفحه می‌توانید کتاب دانلود کنید و یا با بخش‌های دیگر صفحات در ارتباط باشید.

آموزش تبلیغات در گوگل:

با توجه به اینکه گوگل ادز بهترین روش تبلیغاتی در دنیاست، یادگیری تبلیغات در گوگل برای یک کسب و کار غوغا خواهد کرد، همان گونه که عدم اطلاعات کافی از این روش تبلیغاتی، می‌تواند کسب و کار را به نابودی بکشاند. در این بخش سایت دیجیتال مارکتینگ نوین، می‌توانید انواع کتاب‌ها و مقاله‌های بروز آموزش تبلیغات در گوگل را بخوانید. همچنین ابزار بسیار کاربردی برای آموزش تایپ تبلیغاتی را در این صفحه خواهید دید.

آموزش بازاریابی محتوا:

برای یادگیری بازاریابی محتوا، دوره‌ها و کتاب‌هایی در سایت دیجیتال مارکتینگ نوین وجود دارد. این دوره‌ها به صورت آنلاین و جامع برگزار می‌گردند. در انتهای صفحه تعدادی از مقالات جذاب و کاربردی نیز وجود دارد.

آموزش سئو:

برای آموزش سئو پس از کلیک، به صفحه ای وارد می‌شوید که کتاب نوشته شده برای سئو توسط گوگل وجود دارد و بی شک این کتاب برای یادگیری سئو، اصلی ترین منبع به شمار می رود. سپس بسیاری از مقالات برای آموزش قدم به قدم سئو در اختیار شماست و در نهایت تعدادی از به روز ترین مقالات در خصوص سئو را خواهید دید.

آموزش تحلیل دیجیتال:

برای پیشروی درست و هدفمند نیاز به تحلیل متوالی سایت و یا اپلیکیشن است. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین در این صفحه با مقالات مختلف، تحلیل درست دیجیتال را آموزش می‌دهد.

آموزش افزایش مشتری و فروش:

دیجیتال مارکتینگ نوین با پک‌های ویدیوئی، دوره ویژه، کتاب‌ها و مقاله‌های آموزش قدم به قدم، جذب مشتری و متقاعد کردن او را به طور کامل آموزش داده است.

آموزش ریپورتاژ آگهی:

با یادگیری این بخش می‌توانید علاوه بر بهبود سئو سایت، تبلیغاتی عالی انجام دهید. مقالات و کتاب موجود در این صفحه از سایت نوین به شما کمک خواهد کرد.

_ بخش خدمات: این شرکت در کنار آموزش اصولی، خدماتی جامع در زمینه تبلیغات ایمیلی، تبلیغات پیامکی، بازاریابی شبکه‌ ‌های اجتماعی، تبلیغات در گوگل و ریپورتاژ خبری ارائه می‌دهد که برای پیشرفت سایت نشردهندگان بسیار مفید است. سایت دیجیتال مارکتینگ نوین در زمینه طراحی و توسعه نیز، فعال و به روز است. در ادامه به معرفی مختصری از این خدمات پرداخته ایم.

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز نوین:

این شرکت به عنوان همکار رسمی گوگل، تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا برای برند‌ها انجام می‌دهد. در صفحه مرتبط به این بخش می‌توانید ویدئو تبلیغات در گوگل و مقالات مرتبط را خوانده و با این نوع تبلیغات بیشتر آشنا شوید. همچنین شرایط گوگل ادز برای ناشران در سایت نوین وجود دارد. از خدمات ویژه تبلیغات در گوگل می‌توان به بازاریابی مجدد، رصد کردن نرخ تبلیغ، تبلیغات داینامیک، تبلیغات نصب اپلیکیشن، ارائه اکانت اختصاصی، تعهد و شفافیت، پشتیبانی همیشگی و ارائه مشاوره تخصصی اشاره کرد.

ارائه ریپورتاژ خبری در نوین:

همان طور که گفته شد، ریپورتاژ آگهی یک روش فوق العاده برای افزایش ترافیک سایت و کسب رتبه خوب در گوگل است. شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین خدمات ریپورتاژ آگهی را با قیمتی مناسب و تاثیر مناسب برای ناشران انجام می‌دهد. در این بخش سایت می‌توانید تعرفه‌ها و تاثیرات ریپورتاژ در صفحات مختلف و بزرگ را ببینید و انتخاب کنید. از خدمات ارائه شده در این بخش از سایت نوین، می‌توان به مشاوره، بهینه سازی و تخفیف‌های مناسب اشاره کرد. همچنین می‌توانید کتاب قرار داده شده را مطالعه کرده و در بخش سوالات متداول، از تمامی بخش‌های ریپورتاژ، مطلع شوید.

تبلیغات کلیکی نوین:

در بخش تبلیغات کلیکی، شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین، با بیش از 1000 رسانه به روز و مطرح همکاری می‌کند که برای نتیجه دهی تبلیغ بسیار موثر است. هدف گیری تبلیغات کلیکی در این سایت بر اساس موضوع رسانه، مکان جغرافیایی، زمان تبلیغ و دستگاه مورد استفاده تعیین می‌شود.

از انواع مدل‌های تبلیغات کلیکی نوین نیز می‌توان به ویدئو، موبایل، وب و محتوا اشاره کرد. همچنین در این سایت می‌توانید با اولین تراکنش، 20 درصد شارژ هدیه بگیرید.

تبلیغات ایمیلی نوین:

سایت دیجیتال مارکتینگ نوین، بانک‌های ایمیل مختلفی در اختیار دارد که می‌تواند برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شما بر اساس انتخاب خودتان، استفاده نماید. در این روش تبلیغاتی می‌توانید از پنل‌های طراحی قالب ایمیل، نرخ باز شدن بالا و ارائه گزارش کامل، استفاده کنید. از بانک‌های ایمیل نوین می‌توان به ایمیل دانشجویان، ایمیل‌های تجاری، ایمیل خانم‌ها، ایمیل مدیران وبسایت و ایمیل هیئت‌های علمی، اشاره کرد. در این صفحه از سایت می‌توانید در خصوص هزینه‌های ایمیل بانک و بسته‌های مختلف خوانده و از مشاوران نوین، کمک بگیرید.

تبلیغات پیامکی نوین:

این روش ساده و کاربردی برای تبلیغ، یکی دیگر از خدمات شرکت نوین است. در این صفحه می‌توانید برای طرح سه روزه رایگان تبلیغات پیامکی نوین، ثبت نام کنید. از مزایای این روش تبلیغاتی در شرکت نوین، ارسال با اجازه مشتری، ایجاد وفاداری و حفظ مشتری، در دسترس بودن مشتری و افزایش فروش است.

4 بسته متنوع شرکتی، تجاری، اقتصادی و پایه، برای تبلیغات پیامکی در نوین موجود بوده که هزینه هر بسته مشخص شده است. همچنین پنل ملی پیامک، برای ارسال به سراسر ایران وجود دارد که با یک کلیک می‌توان ثبت نام کرد.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی :

به گفته شرکت نوین، با این کار می‌توانید وارد کسب و کاری اجتماعی شوید، روابطی پایدار بسازید و رسانه ای تاثیر گذار ایجاد کنید. از انواع رسانه‌های اجتماعی مورد استفاده در نوین برای تبلیغات، اینستاگرام، اینفلوئنسر‌ها و دیدوگرام می‌باشند. تبلیغات اینستاگرام از طریق پیج‌های بزرگ، ربات‌های اینستاگرام و تبلیغات اسپانسری، صورت می‌گیرد.

بازاریابی ربایشی:

نوین با بهبود سئو، تولید محتوا، تحلیل و بهینه سازی کاربردی سایت شما، بازاریابی ربایشی بسیار قوی برای شما ایجاد خواهد کرد که بتوانید مشتریان را به سمت سایت و کسب و کار خود، جذب کنید.

طراحی نوین:

خدمات شرکت نوین برای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن انجام می‌گیرد. خدمات طراحی سایت نوین شامل طراحی اصولی و چشم نواز، رعایت استاندار‌های جهانی، امکانات کامل و آموزش و پشتیبانی است. دو نوع سایتی که می‌توان انتخاب کرد شامل وب سایت واکنش گرا و وب سایت سئو و بهینه سازی شده است. ویژگی‌های سایتی که نوین طراحی می‌کند امنیت قوی و پنل مدیریت است که افزون بر این سرعت بالا و ابزار‌های رشد را هم در اختیار خواهید داشت. مراحل طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ نوین شامل وایر فریم، طراحی گرافیکی و پیاده سازی کد‌ها است.

با ورود به قسمت طراحی سایت نوین، می‌توانید از پنل‌های طراحی پرتال، طراحی وب سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی، استفاده کنید. طراحی اپلیکیشن در سایت نوین به دو نوع طراحی اختصاصی اپلیکیشن و اپلیکیشن ساز تخصیص می‌یابد.

 

۵– شرکت دیجیتال مارکتینگ تپسل

شرکت دیجیتال مارکتینگ تپسل شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتالی موبایلی است که در حدود 8000 اپلیکیشن با آن همکاری می‌کند. شیوه ارائه تبلیغات در این سایت به شیوه هوشمند است و به طور مداوم، به روز رسانی می‌شود.

با استفاده از سایت تپسل می‌توان تبلیغات آنلاین را روی انوع رسانه‌ها اجرا کرده و به درآمد زایی پایدار دست یافت. شیوه‌های مختلفی برای تبلیغات در تپسل وجود دارند که از محبوب ترین آن‌ها می‌توان به تبلیغات نصب اپلیکیشن اشاره کرد. در صفحه اصلی می‌توانید از دو گزینه من تبلیغ دهنده هستم و من صاحب رسانه هستم وارد شده و شروع به همکاری با تپسل کنید.

در سایت دیجیتال مارکتینگ تپسل می‌توانید انواع خدمات تبلیغات آنلاین، با شیوه‌های به روز و متفاوت را مشاهده کنید. در ادامه به بررسی صفحات و خدمات مختلف این سایت می‌پردازیم.

 

خدمات شبکه موبایلی تپسل:

این بخش شامل خدمات تبلیغات کلیکی، تبلیغات نصب اپلیکیشن، تبلیغات عضویت کاربر، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، برندینگ دیجیتال با نمایش ویدئو و کالج تپسل است. از ویژگی‌های منحصر به فرد سایت دیجیتال مارکتینگ تپسل، کسب درآمد به روش دلاری است.

تبلیغات کلیکی تپسل:

تبلیغات کیلیکی یکی از روش‌های متداول تبلیغات آنلاین می‌باشند که در سایت دیجیتال مارکتینگ تپسل وجود دارد. تپسل با قرار دادن یک متن جذاب و نمایش آن به کاربران علاقه مند، آن‌ها را ترغیب به کلیک کرده و در کنار تبلیغات محصول، اعتبار سایت شما را نیز افزایش می‌دهد. از مزایای این روش ورود ترافیک مستقیم به سایت و پرداخت هزینه به ازای کلیک است.

تبلیغات نصب اپلیکیشن تپسل:

در این نوع تبلیغات پرداخت هزینه به ازای نصب صورت می گیرد و این مورد یکی از مزایای منحصر به فرد این نوع تبلیغات محسوب می شود.

مزایایی که در دیجیتال مارکتینگ تپسل برای این نوع تبلیغات وجود دارد شامل تبلیغات هوشمند و اثر گذار، هدفمندسازی کمپین‌های تبلیغات و دسترسی به مخاطبان هدف، بهره گیری از سیستم مزایده آنی، مدیریت دائمی کمپین‌های تبلیغاتی و بهینه سازی آن‌ها، جلوگیری از تقلب و مبارزه با آن، ارائه داده‌ها و آمار‌های شفاف داده‌هاست.

این نوع تبلیغات حرفه‌ای ترین نوع تبلیغات در تپسل محسوب می‌شود همچنین تپسل می‌تواند مخاطبان موجود برای هر زمینه را کشف و جذب کند.

برندینگ دیجیتال با نمایش ویدئو:

تبلیغات ویدئویی بهترین روش جذب کاربر به شمار می رود. در سال ۲۰۲۰ ویدئوهای آنلاین بیش از ۸۰ درصد ترافیک اینترنت را تشکیل داده بود.

تبلیغات ویدئویی در تپسل به چهار نوع تبلیغات ویدئویی همسان، تبلیغات ویدئویی پیش نمایشی، تبلیغات ویدئویی بینابینی و تبلیغات ویدئویی جایزه ای تقسیم می‌شود.

هزینه پرداختی برای این نوع تبلیغات به سه نوع هزینه به ازای هر کلیک، هزینه به ازای نصب و هزینه به ازای فعالیت خاص تقسیم می‌شود. در تپسل می‌توانید با یک کلیک تبلیغات ویدئویی در موبایل را شروع کنید.

کالج تپسل:

در کالج تپسل می‌توانید دوره‌های آموزشی متنوع و بسیار کاربردی در تمام حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ را مشاهده نمایید.کالج تپسل شامل بلوک‌های یادگیری، بلاگ دیجیتال مارکتینگ، مقالات دیجیتال مارکتینگ و فهرستی از عناوین آموزشی مختلف است که تمام نیاز‌های آموزشی شما را پوشش می‌دهد. افزون بر تمام این خدمات، می‌توانید فرصت‌های شغلی و صفحات آموزشی دیگری نیز در صفحات تپسل مشاهده کنید.

بلوک‌های یادگیری تپسل:

بلوک‌های یادگیری تپسل شامل سه بخش دوره آموزش سئو، دوره آموزش ویدیوئی استراتژی بازاریابی آنلاین و دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ است. در این بلوک‌ها می‌توانید از مطالب آموزشی دنباله دار از دو نوع  فعال وغیرفعال استفاده کنید. همچنین می‌توانید سرفصل‌های مرتبط به هر درس را مطالعه کرده و براساس نیاز خود انتخاب کنید.

بلاگ آکادمی دیجیتال مارکتینگ تپسل:

در این بلاگ می‌توانید انواع محتوا‌های بروز همانند کتاب‌های‌ الکترونیکی رایگان، اینفوگرافی بازاریابی دیجیتال، واژه نامه دیجیتال مارکتینگ، داستان موفق توسعه دهندگان ایرانی، مقالات دیجیتال مارکتینگ و پادکست است. در بخش کتاب های الکترونیکی کالج تپسل می‌توانید مطالب حوزه دیجیتال مارکتینگ را در قالب کتاب‌های الکترونیکی رایگان بخوانید. از این کتاب‌های الکترونیکی می‌توان به راهنمای ساخت کمپین، برترین مقالات کالج تپسل، فرهنگ واژگان بازاریابی دیجیتال کالج تپسل و کتاب الکترونیکی راهنمای کامل تبلیغات ریتارگتیگ اشاره کرد.

 

۶– شرکت دیجیتال مارکتینگ دیما

شعار شرکت دیحیتال مارکتینگ دیما دروازه ورود به تبلیغات دیجیتال است. در این سایت می‌توانید با شبکه تبلیغات نتیجه گرا آشنا شوید. از خدمات ارائه شده در این سایت می‌توان به تبلیغات در جستجو، اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، تبلیغات همسان، تبلیغات بنری، تبلیغات نصب اپلیکیشن و افزایش فروش محصول اشاره کرد که در ادامه به معرفی هر یک می‌پردازیم.

هنگام ورود به سایت می‌توانید از چهار پنل موجود، صاحب برند، صاحب فضای تبلیغاتی، آژانس تبلیغاتی و کاربر، نوع درخواست خود از سایت را مشخص کنید.

 

تبلیغات در جستجو:

منظور از تبلیغات در جستجو یا همان سرچ ادز، تبلیغات در اپ‌استور‌ها است. دیجیتال مارکتینگ دیما به دلیل داشتن تجربه اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغات جستجو شما را برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سرچ ادز کمک خواهد کرد. از مزایای این روش تبلیغاتی می‌توان به نتیجه گرایی، تارگتینگ، عدم محدودیت در هزینه و بودجه بندی اشاره کرد.

اینفلوئنسر مارکتینگ:

این روش جزء روش‌های نوین تبلیغات دیجیتال است. در این روش افراد تاثیر گذار یا صفحاتی که طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارند تبلیغات شما را انجام می دهند. شرکت دیجیتال مارکتینگ دیما بسیاری از این افراد و صفحات را برای تبلیغ اینفلوئنسر مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌دهد. در صفحات مربوط به این تبلیغ می‌توانید با مراحل تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ آشنا شوید.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرامی:

این نوع تبلیغات باعث می‌شود کسب و کار شما بیشتر و بهتر در معرض دید قرار بگیرد. به دلیل مشکلات پرداخت ارزی این نوع تبلیغ مشکل است اما در سایت دیما می‌توانید از این نوع تبلیغ استفاده کنید. از انواع این تبلیغات می‌توان به پست، استوری و آلبوم اشاره کرد.مزایای این تبلیغ را می‌توانید در صفحه مرتبط آن مشاهده کنید.

خدمت دریافت هزینه به ازای سفارش در دیما:

در این نوع تبلیغ، تبلیغ دهنده به ازای سفارش ثبت شده توسط مخاطبان به تبلیغات هزینه دریافت می‌کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ دیما از بستر افیلیت مارکتینگ برای اجرای این روش تبلیغاتی استفاده می‌کند.

پلتفرم های دیما:

پلتفرم درخواست فضای تبلیغاتی، پلتفرم عرضه فضای تبلیغاتی، پلتفرم همکاری در فروش و پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ از دیگر خدمات دیما برای برند‌ها محسوب می شود.

پلتفرم درخواست فضای تبلیغاتی دیما:

نام دیگر این پلتفرم، پلتفرم برندها است. این پلتفرم به نشردهنده امکان خریداری جزئیات کمپین‌های تبلیغاتی خود، فضا‌های نمایشی در وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل را می‌دهد. این پلتفرم در بهینه سازی کمپین‌های تبلیغاتی از طریق هدف گیری دقیق تر مخاطبان نقش بسزایی دارد. از ویژگی‌های این پلتفرم می توان به تنوع تبلیغ و فضای نمایشی، ایجاد بلک لیست و وایت لیست، پشتیبانی قوی و پس پرداخت اشاره کرد. دیما می‌گوید استفاده از پلتفرم برای تبلیغ یک کمپین موجب تبلیغ در زمانی مشخص و به مخاطبی هدف، تبلیغاتی هدفمندتر و تارگتینگ بهتری را به شما ارائه می‌کند. هدف گذاری در این پلتفرم براساس مواردی هم چون موقعیت جغرافیایی، نوع سیستم عامل گوشی، نوع اینترنت، وبسایت یا موبایل، موضوع تبلیغ و آی پی دامنه انجام می شود. از مزایای این پلتفرم می توان به مزایده‌ لحظه ای، صرفه  اقتصادی و زمانی، ارائه گزارش لحظه ای و شفاف و هدف گذاری دقیق برای مخاطبان هدف اشاره کرد.

پلتفرم عرضه‌ی فضای تبلیغاتی:

به این پلتفرم، پلتفرم ناشران گفته می‌شود که در آن ناشران می‌توانند فضاهای نمایش خود را مدیریت کرده و بتوانند در مزایده  لحظه‌ ای بفروشند. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به اینتگریشین آسان، پرداخت منظم و پشتیبانی قوی اشاره کرد. این روش همچنین باعث درآمدزایی بیشتر از وبسایت و اپلیکیشن خواهد شد. در این روش می‌توانید از انواع روش‌های تبلیعاتی هم چون تبلیغات بنری، تبلیغات همسان و تبلیغات ویدئویی استفاده کنید. استفاده از پلتفرم عرضه‌ی تبلیغاتی از نظر اقتصادی و زمانی به صرفه بوده و می‌تواند کمپین‌های تبلیغاتی شما را بهینه سازد.

پلتفرم همکاری در فروش دیما:

افیلیت مارکتینگ دیما اسم دیگر این پلتفرم است. این پلتفرم از جدیدترین روش‌های تبلیغات دیجیتال است. دیما افیلیت اولین پلتفرم مستقل همکاری در فروش در ایران است که فراید همکاری در فروش را از طریق تعامل دو طرفه بین برند‌ها و ناشران آسان می‌کند. از مزایای این پلتفرم می‌توان به درآمد حداکثری، پرداخت منظم، فروشگاه‌های متنوع و معتبر، پنل کاربری حرفه ای، رهگیری دقیق و پشتیبانی اشاره کرد.

از مزایای دیگر این پلتفرم برای کسب و کار‌های آنلاین می‌توان به پیاده سازی آسان، امنیت اطلاعات، فضای نمایشی باکیفیت، صرفه جویی در هزینه، افزایش فروش پایدار، پنل کاربری حرفه ای، جلوگیری از تقلب و پشتیبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد.

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ دیما:

پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ دیما ارتباط بین تبلیغ دهنده و صفحات پر مخاطب را برای یک همکاری برقرار می‌کند. با کمک پلتفرم دیما سوشال تبلیغ دهندگان می‌توانند به راحتی سفارش خود را برای تبلیغ در این صفحات پر بازدید ثبت کنند. از مزایای پلتفرم دیما سوشال برای تبلیغ دهنده‌ها می‌توان به صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها، دسترسی به گستره‌ بزرگی از صفحات مجازی مرتبط و تایید شده، سهولت در تصمیم گیری با در اختیار داشتن اطلاعات کامل درباره صفحات، ارائه گزارش کامل از کمپین‌ها، پرداخت هزینه در صورت اجرای تبلیغات با فاکتور‌های درخواستی و ثبت نام رایگان پشتیبانی حرفه ای اشاره کرد.

مزایای دیما سوشال برای صفحات مجازی و اینفلوئنسر‌ها چیست؟

مزایای دیما سوشال برای صفحات مجازی و اینفلوئنسرها امکان دریافت تبلیغات بیشتر، تضمین دریافت مبلغ در صورت اجرای درست تبلیغات، ارائه گزارش از کمپین‌های اجرا شده، درآمد پایدار، امکان پیشنهاد همکاری به تبلیغ دهنده‌ها و ثبت نام رایگان است.

 

۷– شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان

در شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان می‌توانید خدماتی از قبیل مدیریت پیچ اینستاگرام، بهینه سازی سایت سئو، عکاسی صنعتی، ساخت تیزر تبلیغاتی، تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادز، طراحی لوگو، ساخت موشن گرافیک، تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و خدمات طراحی سایت را مشاهده و با یک کلیک از آن‌ها استفاده کنید.

تیم دیجیتال مارکتینگ تابان حدود 10 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کند. این سایت با استفاده از پرسونای مشتری، تقویم استراژی پروژه، مشاوره و مدیریت پروژه و شناسایی کلمات پر کاربرد، شما را در ذهن مشتری به یاد ماندنی می‌کند.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ تابان

این خدمات شامل ۸  بخش سئو سایت، تبلیغات در گوگل، ریپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی، طراحی گرافیکی وب، خرید بک لینک، مشاوره دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار است.

خدمات تولید محتوا تابان

در این بخش می‌توانید از خدمات تولید محتوای متنی، عکاسی صنعتی، طراحی لوگو، ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت موشن گرافیک توسط متخصصین کار بلد بهره ببرید. با کلیک روی هر بخش می‌توانید اطلاعات جامعی در خصوص نوع ساخت، مزایا و روش پرداخت هزینه به همراه نمونه کارها را مشاهده کنید.

خدمات شبکه‌های اجتماعی شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان

این قسمت شامل خدمات مدیریتی برای صفحه شخصی یا صفحات اصلی برند‌های مختلف است. از این خدمات می‌توان تبلیغات در اینستاگرام، مدیریت پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و صفحه های دیگر در شبکه‌های اجتماعی نام برد.

مدیریت پیج اینستاگرام تابان:

باتوجه به اهمیت مدیریت پیج اینستاگرامی، شرکت دیجیتال مارکتینگ تابان به کمک شما می‌آید. این شرکت با مدیریت پیج اینستاگرام به صورت اصولی می‌تواند مشتریان هدف را برای فروش چند برابری جذب کند. در این بخش سایت می‌توانید تعرفه انواع پکیج‌های تابان از جمله پکیج برنزی، پکیج نقره‌ای و پکیج طلایی را مشاهده کرده و برای ثبت سفارش اقدام کنید. از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود می‌توان به تولید محتوای اختصاصی، ارسال گزارش، بالا بردن تعامل با کاربران، بررسی کردن رقبا، شناخت مخاطب هدف و طراحی گرافیکی اشاره کرد. عوامل موثر بر تعرفه‌ی مدیریت شبکه اجتماعی در تابان براساس تعیین تقویم محتوایی، افزایش فالور، تولید محتوای بصری زیبا، پاسخگویی به کامنت و دایرکت، هشتگ گذاری مناسب و عکاسی از محصولات است.

 

۸– شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان در حوزه‌های تبلیغات آنلاین، سئو، طراحی سایت و تولید محتوا به همراه آموزش دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. از خدمات ارائه شده در این شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌توان به طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگل و تولید محتوا اشاره کرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان 8 سال سابقه تبلیغات آنلاین و تولید محتوا برای برند‌های مختلف را دارد.

 

طراحی سایت در ایران رسان

برای برند سازی و پیشرفت کسب و کار خود باید در فضا‌های اجتماعی حضور داشته باشیم. یکی از این فضاها اسکایپ سایت است که در دیجیتال مارکتینگ از آن به عنوان قیف فروش یاد می‌شود. با طراحی سایت در ایران رسان از ضمانت ریسپانسیو برخوردار خواهید شد. ریسپانسیو بودن به معنای قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌ها و واکنش گرا بودن سایت است. از دیگر خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان در حوزه طراحی سایت می‌توان به گارانتی سرعت سایت، گارانتی طراحی بر اساس سئو و گارانتی طرح اختصاصی اشاره کرد.

سئو سایت در ایران رسان

در این صفحه می‌توانید درخصوص اهمیت سئو در سایت، انواع تکنیک‌های سئو، نحوه یادگیری سئو و فرایند انجام سئو مطالبی بخوانید. خدمات سئو در دیجیتال مارکتینگ ایران رسان شامل استراتژی سئو، آموزش سئو، مشاوره سئو، تحقیق کلمه کلیدی، هزینه سئو و آنالیز سایت است. همچنین با سئو سایت در ایران رسان شما می‌توانید بروزترین و جدیدترین مقالات مربوط به سئو را بخوانید.

تبلیغات گوگل در ایران رسان

با تبلیغات گوگل در ایران رسان و با استفاده از متخصصین این شرکت می‌توان ترافیک ورودی به سایت را افزایش داد و در رتبه اول گوگل قرار گرفت..

تولید محتوا در ایران رسان

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان با استفاده از نویسندگان متبحر، گرافیست‌ها و موشن گرافیست‌های خود سفارش های محتوایی آژانس های  مختلف را در کمترین زمان و مناسب‌ترین هزینه انجام دهد.با تولید محتوا در ایران رسان فروش خود را چند برار کنید..

فرمول دیجیتال مارکتینگ ایران رسان

این شرکت با بررسی منابع شما و آنالیز کامل رقبا از طریق بررسی میانبر‌های بازار و نقاط ضعف رقبا به همراه بررسی مزیت رقابتی و نسبی به فرمول استراتژی به اضافه دیجیتال مارکتینگ مساوی فتح بازار، دست یافته است.

این شرکت ادعا می‌کند با استفاده از فرمول دیجیتال مارکتینگ ایران رسان موفقیت شما را در بازار تضمین خواهد کرد. همچنین در این سایت می‌توانید ایده‌های خود را به اشتراک بگذارید.

 

۹– شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد

شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد در زمینه‌های دیجیتال برندینگ، طراحی و توسعه سایت، دیجیتال مارکتینگ و تدوین استراتژی دیجیتال ارائه خدمات می‌کند. در این سایت می‌توانید پکیج‌های طراحی سایت، آموزش های دیجیتال، اخبار و رویداد‌ها و طرح بوی ‌سا را مشاهده کنید.

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ نوآد

در این بخش، خدمات دیجیتال مارکتینگ نوآد از تبلیغات اینترنتی، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ و بهینه سازی سایت استفاده می‌کند.

در این صفحه شرکت می‌توانید فرایند اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ، استراتژی نوآد بر اجرای دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ درجه و تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ را مشاهده کنید.

منظور از دیجیتال مارکتینگ ۳۶۰ درجه چیست؟

منظور از دیجیتال مارکتینگ 360 درجه ایجاد کانال‌های موازی و آنالیز رفتار و واکنش مخاطبین خواهد شد. مدت زمان ماندگاری مخاطب در کانال‌های مختلف از برنامه های اجرایی این راهکار است. در این استراتژی شرکت نوآد حریف بازار هدف، طراحی و ساخت کانال‌های موازی دیجیتال و ساخت هویت یکپارچه را به کار می‌گیرد. با این روش می‌توان میزان موفقیت و بازگشت هر صفحه یا کانال را تعیین کرد.

طرح بوی ‌سا شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد

طرح بوی سا شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآد یکی از طرح‌های مستقل این شرکت است که برای محصولات برند‌های لوکس ارائه می‌شود. این طرح با تبلیغات مداوم برند در فضای آنلاین موجب جلب اعتماد و ارتقای شخصیت برند می‌شود و به شناخته شدن آن توسط مخاطبان بسیاری، کمک می‌کند.

مزایای دیگر سایت دیجیتال مار‌تینگ نوآد

از مزایای دیگر سایت دیجیتال مارکتینگ نوآد می‌توان به نقشه سایت، آکادمی دیجیتال مارکتینگ، نمونه کار و وجود برند‌های همکار، اشاره کرد.

 

۱۰– شرکت دیجیتال مارکتینگ لابراتور رسانه

شعار شرکت شرکت دیجیتال مارکتینگ لابراتور رسانه این است» ما تجربیات دیجیتال را طراحی می‌کنیم و می‌سازیم.

خدمات لابراتوآر رسانه

خدمات لابراتور رسانه در بخش‌های دیجیتال برندیگ،  دیجیتال مارکتینگ، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات بنری، بازاریابی محتوایی، تبلیغات گوگلی، اینفلوئنسر مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و مدیریت شبکه‌های اجتماعی انجام می شود که در موارد بالا به توضیح این خدمات پرداخته ایم. تفاوتی که بین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ مختلف برای این خدمات وجود دارد از لحاظ هزینه، کمپین‌ها، استراتژی‌ها و نوع نمایش آن‌ها است.

از مزایای دیگر سایت لابراتوآر رسانه می‌توان به وجود راهکار‌های مختلف از جمله، راهکار ویژه کسب و کار‌های سنتی، راهکار ویژه کسب و کار‌های آنلاین و راهکار ویژه استارآپ ها اشاره کرد. در این سایت بخش پشتیبانی مشتریان مقالات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ فهرستی از مشتریان و گزینه ای برای مشاهده جدیدترین پروژه‌ها وجود دارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی لابراتوار رسانه:

لابراتوار رسانه ادعا می‌کند ما فروشگاه اینترنتی طراحی نمی‌کنیم، ما مسیر موفقیت فروش آنلاین شما را طراحی می‌کنیم. شما با استفاده از طراحی فروشگاه اینترنتی لابراتور رسانه می‌توانید پکیج های مختلف طراحی فروشگاه اینترنتی را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید قبل از ثبت سفارش از مشاوران این شرکت دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید. مزایای طراحی فروشگاه در لابراتوار رسانه شامل طراحی گرافیکی حرفه ای مبتنی بر هویت برند امکانات گسترده و توسعه پذیر، ۵ سال پشتیبانی تمام عیار، رعایت استاندارد‌های بین المللی، توسعه پذیری، یکپارچگی و نمایندگی رسمی ناپ کامرس در ایران است.

درباره ناپ کامرس بیشتر بدانید.

ناپ کامرس قوی ترین پلتفرم فروشگاهی آنلاین در جهان است. این پلتفرم یک پلتفرم فروشگاهی بین المللی با قابلیت‌های بالا برای تمامی کسب و کار‌ها است. از ویژگی‌هایی هم چون اولین پلتفرم بومی سازی شده فارسی، قابلیت توسعه پذیری مستمر و سرویس های متنوع می‌باشند. امکانات ناپ کامرس شامل طراحی ریسپانسیو، جزئیات محصول و فیلترینگ پیشرفته، سبد خرید فرایند پرداخت و انعطاف پذیری است. شرکت دیجیتال مارکتینگ لابراتوآر رسانه با استفاده از این پلتفرم در طراحی فروشگاه اینترنتی برای تمامی کسب و کار‌ها، حرف اول را می‌زند

در این مقاله به چه موضوعاتی پرداختیم؟

در این مقاله کوشش کردیم 10 آژانس دیجیتال مارکتینگ مطرح که خدمات مختلفی از طریق‌ها و روش‌های مختلف ارائه می‌دهند به شما معرفی کنیم. اگر توجه کرده باشید هر یک از این شرکت‌ها ویژگی های منحصر به فرد و خدمات ویژه ای داشتند که به طور مداوم به روزرسانی می‌شود و همین امر باعث پایداری آنها در حوزه رقابتی دیجیتال مارکتینگ شده است. در عصر حاضر و سوق پیدا کردن کسب و کار‌ها به سمت حوزه دیجیتال، آشنایی با این شرکت‌ها و خدمات آنان، بسیار مفید خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم تا با تحقیق و بررسی بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران بپردازیم تا به شما دوستان گرامی ایران رسان کمک کنیم تا بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ مطابق خواسته ها و استاندارهای شماست را پیدا کنید ضمنا نظرات شما کمک شایسته ای به پیشرفت مجموعه ایران رسان میکند.

 

برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران

امروزه با توجه به گسترش فعالیت افراد در دنیای دیجیتال مارکتینگ و حضور چشمگیر آن‌ها در این فضا، بسیاری از کسب و کارها به این سمت سوق پیدا کرده‌اند تا بتوانند با نیاز مخاطبان خود همسو شده و به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. در این میان با توجه به حضور بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک در دنیای دیجیتال ماکتینگ، رقابت تنگاتنگی میان آنها شکل گرفته و هر یک به دنبال سهم بیشتری از بازار برای خود هستند که تنها با فعالیت حرفه‌ای و مستمر امکان‌پذیر است.

فعالیت و موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیازمند آن است که افراد تخصص کافی در زمینه‌های مختلف داشته باشند تا بتوانند کسب و کارشان را رشد داده و به موفقیت برسانند.

توجه داشته باشید که حضور حرفه‌ای در فضای دیجیتال مارکتینگ نیازمند دانش و مهارت بسیاری است که تمام افراد از آن بهره‌مند نیستند، بنابراین برای رسیدن به اهداف خود نیازمند افراد متخصص هستند که اصطلاحا به این افراد دیجیتال مارکتر گفته می‌شود. بسیاری از کسب وکارها برای آن که بتوانند کلیه فعالیت‌های دیجیتال خود را به یک گروه معتمد بسپارند همواره به دنبال برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران هستند. به همین منظور در این مقاله در تلاشیم تا شما را با برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران آشنا کنیم.

پیش از پرداختن به معرفی برترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ، سعی داریم تا فعالیت‌های اصلی یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی کرده و با ویژگی‌های برترین شرکت دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم.

 روش اصلی بازاریابی دیجیتال که بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ ایران انجام می‌دهند5

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به مجموعه اقدامات آنلاین و آفلاینی گفته می‌شود که کسب وکارها برای دیده شدن، عرضه، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات خود انجام می دهند. بسیاری از افراد دیجیتال مارکتینگ را صرفا محدود به فضای آنلاین می‌دانند، در صورتی که تلفیق فعالیت‌های آنلاین و آفلاین می‌تواند موفقیت چشمگیری را رقم بزند. در این زمینه انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ بسیار کمک کننده خواهد بود. در ادامه انواع خدمات بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی از این خدمات به منظور توسعه کسب و کار و افزایش سودآوری آن استفاده کنید.

1- بهینه‌سازی موتورهای جستجو

اگر شما صاحب یک وبسایت باشید و یا در حوزه دیجیتال مارکتینگ به مطالعه پرداخته باشید بی شک بارها نام بهینه سازی موتورهای جستجو و یا سئو را شنیده‌اید.

به طور خلاصه می توان گفت، سئو به مجموعه تکنیک‌هایی گفته می‌شود که اجرای آن‌ها موجب رسیدن یک سایت به رتبه های برتر گوگل میشود. بنابراین سئو موجب افزایش ترافیک وبسایت و دیده شدن کسب و کارها میشود..

در مجموع سئو را به دو دسته اصلی سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم بندی میشود. سئو داخلی به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که برای بهبود سئو در درون وبسایت هدف انجام میشود، در حالی که سئو خارجی مجموعه اقداماتی است برای بهبود سئو در خارج  از سایت هدف؛ توجه داشته باشید که سئو یک فعالیت بسیار تخصصی است که باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود تا نتایج موفقیت آمیز به دست آید.

2- طراحی وبسایت 

شما برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به یک وبسایت دارید.از جمله خدماتی که در بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ صورت می‌گیرد، طراحی وبسایت است. که در حال حاضر معروف‌ترین روش طراحی سایت، طراحی به روش وردپرس است.

بنابراین اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید به عنوان اولین اقدام باید وبسایت خود را راه اندازی کنید چرا که وبسایت شما یک بستر بسیار امن و با پتانسیل بالا برای جذب مخاطبان و مشتریان است.

3- بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی یکی از موثرترین روش‌ها برای انتقال ترافیک به وبسایت شما به است؛ شاید بسیاری از افراد فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام را مختص به فعالیت‌های روزمره می‌دانند. در حالی که می توان گفت شبکه‌های اجتماعی یک روش موثر برای جذب مخاطبان و افزایش ترافیک و فروش برای کسب و کارها هستند.

بنابراین فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، توییتر، لینکدین و فیسبوک یک بسیار مهم است. از این رو بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ نیز تمرکز ویژه‌ای برای فعالیت در این حیطه دارند.

4- ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یک روش بسیار پر بازده محسوب می شود، به گونه ای که می توان گفت در حال حاضر ایمیل مارکتینگ بازگشت سرمایه در حدود 44 برابر دارد! بله درست است 44 برابر! البته تنها در صورتی که ایمیل مارکتینگ به روش حرفه‌ای و با برنامه و استراتژی صورت بگیرد، بازگشت سرمایه ای عالی به دنبال خواهد آورد.

بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در ابتدا یک استراتژی ویژه برای کسب و کار شما تدوین می‌کنند، سپس با استفاده از ابزارها و تاکتیک‌های مختلف ایمیل‌های برنامه‌ریزی شده را برای لیست ایمیل مخاطبانتان ارسال می‌کنند.

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آفلاین

بازاریابی آفلاین شامل بازاریابی تلویزیونی، بازاریابی رادیویی، بازاریابی پیامکی، تبلیغات محیطی و بسته بندی محصول و… می شود. تمام این روش‌ها باید در کنار روش‌های آنلاین انجام گیرد. برخی از آژانس های دیجیتال مارکتینگ، روی بازاریابی آفلاین متمرکز شده‌اند و کسب و کارها را در رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ خود یاری می‌دهند.

چگونه می توان آژانس های دیجیتال مارکتینگ برتر را انتخاب کرد؟

در حال حاضر صدها آژانس دیجیتال مارکتینگ فعال در ایران حضور دارند اما شما باید بر اساس نوع کسب و کار خود بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ را بررسی کرده و برای خود برگزینید. بنابراین در انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ نیز نمی‌توان برای همه کسب و کارها یک نسخه پیچید! در ادامه به چند ملاک اساسی برای انتخاب بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ خواهیم پرداخت..

۱– به هزینه خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر توجه کنید!

شما حتما باید هزینه ای ثابت برای بازاریابی دیجیتال خود در نظر بگیرید؛ این مسئله به شما در پیشبرد کارهایتان بسیارکمک خواهد کرد. در صورتی که برآورد صحیحی از هزینه‌های احتمالی داشته باشید به راحتی می توانید با شرکت موردنظر خود همکاری کنید.

چرا که معمولا هزینه خدمات در آژانس های  دیجیتال مارکتینگ برتر متفاوت است و برحسب تجربه و تخصص افراد آن آژانس مشخص می‌شود. آژانس های  دیجیتال مارکتینگ برتر معمولا هزینه‌های خود را متغیر قرار می‌دهند تا که کارفرمایان بتوانند با توجه به نیاز خود پکیج مورد نیاز خود را انتخاب و از خدمات آن شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

۲– در برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ، به دنبال چه خدماتی هستید؟

برترین آژانس‌ های دیجیتال مارکتینگ ایران به صورت تخصصی در یک حوزه از این فضا فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال برون سپاری یکی از بخش‌های بازاریابی دیجیتال خود هستید همکاری با این گونه شرکت‌ها نتیجه بخش تر خواهد بود.

البته درصورتی که هدف شما برون سپاری کلیه امور بازاریابی دیجیتال است توصیه می‌شود از یک شرکت جامع کمک بگیرید. چرا که با این کار یکپارچگی خوبی به بخش‌های خود می‌بخشید.

بنابراین می توان گفت برترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ به دو روش فعالیت می‌کنند. اول اینکه تمام تکنیک‌ها و روش‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ را انجام می‌دهند. و دوم اینکه به صورت تخصصی روی یکی از بخش‌های دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند.

۳– از آژانس های  دیجیتال مارکتینگ معتبر کمک بگیرید!

با توجه به گسترش حضور کسب و کارها در این فضا، افراد بسیاری نیز در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند. اگر به دنبال برون سپاری بازاریابی دیجیتال خود هستید حتما نمونه کارهای شرکت مربوطه را بررسی کرده و نظر کاربران آن شرکت را جویا شوید. در لیست بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در ایران، که در ادامه به بررسی آن‌ها می پردازیم می‌توانید چند نمونه از شرکت‌های معتبر این حوزه را بشناسید. همکاری با یک شرکت غیر معتبر می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای کسب و کار و برند شما به دنبال داشته باشد

۴– اطلاعات خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال افزایش دهید!

حتی اگر با بهترین شرکت های  دیجیتال مارکتینگ هم همکاری داشته باشید ولی اطلاعات کافی در حوزه بازاریابی آنلاین نداشته باشید، به احتمال زیاد همکاری شما بلند مدت نبوده و به برند شما آسیب وارد خواهد شد! چرا که انتظارات شما از بازاریابی دیجیتال غیر معقول بوده و روند آن غیر قابل درک خواهد بود، در حالی که دیجیتال مارکتینگ برای اثربخشی نیاز به زمان نسبتا زیادی دارد. و این امر تنها در صورتی میسر می شود که شما و شرکت مورد نظر همکاری خوبی داشته باشید. بنابراین قبل از آن که به دنبال بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ باشید اطلاعات خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال افزایش دهید.

در ادامه مقاله به معرفی 10 شرکت از بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ پرداخته ایم، تا بتوانید از میان بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ مناسب‌ترین آن‌ها را برای کسب و کار خود برگزینید.

10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر

فهرست پیش روی شما تنها حاصل مطالعه و تحقیق در حوزه یافتن بهترین آژانس های  دیجیتال مارکتینگ نبوده است، بلکه تیم ما یران رسان با فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و همکاری و آشنایی با این آژانس ها، آن‌ها را در فهرست 10 آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر قرار داده است.

 

۱. آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت

شعار این آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، صداقت، شفافیت، همدلی و نوآوری مستمر است. این شرکت در حوزه تبلیغات آنلاین فعال بوده و بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در کشور محسوب می شود. در این پلتفرم تا کنون 34000 کمپین موفق اجرا شده است. همچنین در آژانس دیجیتال مارکتینگ یکتانت، 15 میلیارد محتوای تبلیغاتی را در مدت یک ماه ایجاد و به اشتراک می‌گذارند که هر یک در حدود 100 میلیون بازدید ماهانه دارند.

صفحه اصلی یکتانت

هنگام ورود به صفحه اصلی یکتانت با 3 بخش اصلی ر

آخرین مقالات