خدمات تولید محتوا

تولید محتوا  

اگر صاحب کسب و کار نوین هستید، میتوانید از تولید محتوای شرکت ایران رسان برای دیده شدن کمک بگیرید. همانطور که میدانید تولید محتوای مناسب و با کیفیت با استراتژی مناسب و دقیق میتواند به شدت در افزایش رتبه سایت شما در گوگل و فروش محصولات و خدمات‌تان تاثیر گذار باشد. در این راستا شرکت ایران رسان به همراه نویسندگان متخصص خود در  خدمات تولید محتوا به رشد شما کمک خواهند کرد.

هدف ما پیاده سازی  استراتژی های شگفت انگیزی برای کسب و کار شما میباشد تا مانند سایر مشتریان راضی ایران رسان فروش شما چندین برابر شود و و با سفارش تولید محتوا مشتریانی راضی و وفادار داشته باشید.

پشتیبانی تولید محتوا شرکت ایران رسان به صورت کاملا رایگان همواره تا رسیدن شما به هدفتان همراه شما خواهد بود..

خدمات تولید محتوا

5 نوع تولید محتوا

شما با سفارش تولید محتوا می توانید محتوایی داشته باشید که ضمن معرفی شرکت،خدمات و محصولات شرکتتان را دقیقا طبق نیاز مخاطبانتان برطرف کند پس در نتیجه باید از قالب های محتوایی و فرمت های متفاوت استفاده کنید. اگرمحتوای شما این ویژگی را داشته باشد میتواند نیازهای مختلف کاربران شما را برطرف کند و پاسخ سوالاتشان را به خوبی بدهد که باعث علاقه مخاطبتان به شما میشود.در این قسمت 5 نوع خدمات تولید محتوا را به شما معرفی میکنیم:

چرا تولید محتوا برای وبسایت شما ضروری است؟

حتما جمله ی معروف محتوا پادشاه است را شنیده اید. 100% محتوا بخش جدایی ناپذیر سایت است. ضمن اینکه شما باید محتوایی منحصر به فرد و یونیک داشته باشید زیرا محتوای کپی شده مجازات میشود و باعث کاهش رتبه ی سایت شما در گوگل خواهد شد. اگر شما سایتی برای انجام کسب و کار دارید،با تولید محتوا در نتایج بالای جستجو قرار میگیرید.

۵۰ درصد شرکت‌ها برای بازاریابی محتوایی استراتژی دارند.

۴۳ درصد از کارشناسان بازاریابی با تولید محتوا در لینکدین جذب مشتری می‌کنند.

۶۵ درصد مخاطبین محتوای تصویری را بهتر درک می‌کنند.

۵۲ درصد از کارشناسان بازاریابی با تولید محتوا در فیسبوک، جذب مشتری می‌کنند.

۷۸ درصد از مدیران ارشد بازاریابی معتقدند که محتوای شخصی‌سازی شده، آینده بازاریابی است.

برخی ضرورت های مدیریت تولید محتوا

ویرایش کنید
رتبه ی خوب در گوگل

شما در صورتی می‌توانید رتبه‌ی خوبی در گوگل بگیرید که محتوای فوق العاده با کیفیتی داشته باشید. سایت های دیگر در صورتی به شما لینک دهی میکنند که محتوای سایت شما جامع و مفید باشد. در واقع یکی از مهم ترین فاکتور های سئو سایت شما تولید محتوا میباشد که ایران رسان این خدمت را بخوبی برای شما انجام میدهد.

ویرایش کنید
اعتماد سازی برای بازدید کننده

مخاطب دوست دارد پاسخ نیازش را فوری و با مفیدترین اطلاعات بدست بیاورد؛ در نتیجه شما باید محتوایی داشته باشید که مخاطب شما را باور کند و تمام اعتماد او را جلب کنید. در واقع شما باید محتوایی داشته باشید که مخاطب به این نتیجه برسد که شما بهترین هستید نه اینکه شما از خودتان تعریف کنید!!!

ویرایش کنید
دریافت اطلاعات کاربران
یکی دیگر از خدمات تولید محتوای ایران رسان دریافت اطلاعات کاربران می باشد.ما از طریق تولید محتوای با ارزش می توانیم مخاطبتان را کنجکاو کنیم که اطلاعاتش را در اختیار شما بگذارد.وقتی شما اطلاعات کاربر را در اختیار داشته باشی میتوانید ارتباطتان را با کاربر حفظ کنید که در این صورت می توانید روی ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ کار کنید که تاثیر به سزایی در دیده شدن شما دارد.
 
ویرایش کنید
جذب مخاطبان هدف

به این نکته توجه داشته باشید که شما به هر مخاطبی نیاز ندارید و فقط باید روی مخاطب هدفتان تمرکز کنید. پس در خدمات تولید محتوا شما محتوای با ارزشی خواهید داشت که باعث علاقه مندی کاربر هدف به شما شود و تایمتان را بر روی آنها بگذارید که نتیجه ی بهتری بگیرید.

بخشی از مراحل خدمات تولید محتوای شرکت ایران رسان

برخی از مراحل تولید محتوای شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان شامل موارد زیر می باشد:

تولید محتوایی بر اساس نیاز کاربر که به هبچ عنوان کپی و بازنویسی نخواهد بود که در نتیجه شما محتوایی کاملا خاص و متفاوت خواهید داشت.

مراحل خدمات تولید محتوا

آمار تولید محتوای ایران رسان

0 هزار
تولید محتوا
0 میلیون
کلمه نوشته شده
0 +
عکس خلق شده
0 +
فیلم خلق شده

مشاوره ی تولید محتوا

مشاوره‌ی خدمات تولید محتوا

جهت مشاوره ی تولید محتوا میتوانید با تیم ایران رسان تماس بگیرید تا شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.

جهت سفارش تولید محتوا میتوانید به صورت رایگان از ما مشاوره ی تولید محتوا بگیرید.

اعضای تیم تولید محتوای ایران رسان

نمونه کارهای تولید محتوای شرکت ایران رسان

کارشناس کسب و کار تولید محتوای ایران رسان به ارزیابی دقیق و به روز رسانی اطلاعات شما در مورد شرایط کسب و کارتان میپردازد و با خلق شیوه های جدید و درست به جلب نظر مخاطب شما می پردازد.

طراح استراتژی محتوایی در تولید محتوای ایران رسان  به طور تخصصی در زمینه بازاریابی فعالیت دارد و به پژوهش و جمع آوری اطلاعات موردنیاز تیم بازاریابی می پردازد.امروزه کسب و کار های موفق از برنامه و استراتژی حرفه ای سود می برند.
محتوای ما باید در قالب های مختلف اجرا بشوند و مخاطب هدف برندها در کسب و کارهای مختلف تمایل بیشتری به مشاهده محتوای متنی در کنار تصاویر جذاب دارند. بعد از انتشار محتوا، ویراستار تولید محتوای ایران رسان باید به اصلاح های کلمات و اشتباه های مربوط به دستور زبان بپردازد.

اطمینان از نمایش محتوای بازاریابی شده به تعداد زیادی از مخاطبان هدف اهمیت بسیار زیادی دارد. کارشناس سئو محتوای ایران رسان شیوه های مختلفی را در راستای بهبود رتبه لینک های سایتتان در موتورهای جستجو مانند گوگل پیاده سازی می‌کند.

تعرفه تولید محتوای شرکت ایران رسان

تیم ایران رسان با بهره‌مندی از متخصصین مجرب و حرفه‌ای، به‌صورت تخصصی در زمینه تولید محتوا فعالیت کرده و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.
با توجه به اینکه تولید محتوا در هر حوزه‌ای متفاوت می باشد، تعرفه ی تولید محتوای شرکت ایران رسان برای هر نوع سازمان و کسب‌وکاری، استراتژی  خاصی را طراحی میکند.

شرح خدمات
عادی
VIP
تولید محتوای متنی سئو شده
تماس بگیرید
تخفیف ۳۰٪
تولید محتوا ویدئویی
تماس بگیرید
تخفیف ۳۰٪
تولید موشن گرافیک
تماس بگیرید
تخفیف ۳۰٪
تولید محتوای صوتی (پادکست)
-
-
تولید محتوای تصویری
-
-
تولید محتوای الکترونیکی
-
-

سفارش تولید محتوا در زمینه های تخصصی

شرکت ایران رسان در زمینه های تخصصی برای شما تولید محتوا انجام می دهد که شما با سفارش تولید محتوا در زمینه های تخصصی از این خدمات بهره مند میشوید:

وب سایت فروشگاهی ، طبق تعریف ، وب سایتی است که به شما امکان خرید و فروش کالاهای مشهود ، محصولات دیجیتالی یا خدمات را به صورت آنلاین می دهد.

وب سایت خدماتی به سایت هایی گفته می شود که کسب و کار های مختلف فعالیت های خدماتی خود را معرفی میکنند.

تولید محتوای آموزشی به مجموعه ای از تصاویر، متون، انیمیشن های صوتی و تصویری گفته می شود که با استفاده از تکنولوژی رایانه ای تولید می شود تا یک موضوع را آموزش دهد.

اگر شما در اینجا به دنبال طراحی وب سایت فرهنگ هستید ، این بدان معنی است که شما می خواهید یک وب سایت برای مخاطبان بسیار خاص ایجاد کنید. با این حال ، فرهنگ می تواند معانی مختلفی داشته باشد. وب سایتی که به نقد و بررسی فیلم اختصاص دارد بسیار متفاوت به نظر می رسد و مخاطبان بسیار متفاوتی نیز در سایتی دارند که به کاوش در تاریخ معماری معروف ترین تئاترهای جهان اختصاص دارد. این بدان معنی است که باید انواع طراحی ها را در نظر گرفت تا وب سایت مناسب مخاطبان را بدست آورد.خوشبختانه ، اینجاست که وارد می شویم!

وب سایت سرگرمی یک وب سایت آنلاین است که بر تولید محتوای سرگرمی برای کاربران خود تمرکز دارد. محتوای سرگرمی می تواند موارد خبری ، پست های وبلاگ ، داستان ها ، فیلم ها ، محتوای صوتی ، فیلم ها و غیره باشد.

سایت های گردشگری بهترین راه برای معرفی مکان های مختلف به گردشگران هستند در واقع هدف از سایت های گردشگری معرفی تورهای شرکت به کاربران است.

تولید محتوای علمی میتواند پرطرفدار ترین حوزه تولید محتوا باشد که از با استفاده متون، تصاویر، ویدیو، پادکست و … به بررسی مباحث علمی در زمینه های مختلف می پردازد.

محتوای خبری یکی از پر طرفدار ترین انواع تولید محتواست که در واقع مهم ترین نکته ای که در این زمینه وجود دارد به روز بودن نویسنده است.

محتوای مذهبی، باید در شأن و جایگاه معارف دین و متناسب با کاربران هدف آن ارائه گردد. بنابراین، باید مناسب، کاربردی، مراجع درست و معتبر بوده، گویا و صریح بیان شده باشد. علاوه بر این ها، در آن قواعد نگارشی باید رعایت شود.

سفارش تولید محتوا