مدیریت پیج اینستاگرام

ما مدیریت شبکه های اجتماعی شما را از صفر تا صد انجام خواهیم داد، در این مسیر از صفر تا صد مدیریت صفحات اینستاگرام شما توسط ما انجام خواهد شد. ایران رسان از سال ۹۲ فعالیت خود را در تبلیغات شبکه های اجتماعی شروع کرده و توانسته بیش از ۲۰۰ کمپین تبلیغاتی و مدیریت شبکه های اجتماعی را داشته باشد.

طراحی گرافیکی پست اینستاگرام

ایران رسان با برخورداری از تیم گرافیکی خلاق، کلیه پست های اینستاگرام شما را با بهترین کیفیت و بالاترین خلاقیت تهیه و تولید مینماید. حفظ هویت بصری در پیج مهم ترین بخش طراحی است.

تولید محتوای خلاق اینستاگرام

یکی از مهم ترین چیزهایی که باعث جذابیت یک پیج اینستاگرام میشود، تولید محتوای خلاقانه است، این کار را با خیال راجت به اتاق ایده پردازی ما بسپارید. جذابیت پست ها باعث بازدید بیشتر و افزایش فالوور خواهد شد.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

برای افزایش فروش و یا شناساندن برند خودتان به دیگران نیاز به طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی است. برای این کار استفاده از افراد متخصص لازم و ضروریست. ما کمپین های تبلیغاتی  شما را بادقت بررسی خواهیم کرد.

مدیریت پیج اینستاگرام توسط تیم

با توجه به اهمیت مدیریت پیج اینستاگرام استفاده کردن از یک تیم میتواند به هویت بصری پیج شما کمک زیادی نماید. از آنجایی که استفاده از افراد مختلف میتواند به خلاقیت و تنوع پست ها کمک ویژه ای نمایند ایران رسان ر مدیریت پیج ها از افراد مختلف استفاده میکند.

0
درصد کاربران اینستاگرام زیر ۴۰ سال سن دارند
0
میلیون کاربر فعال ایرانی در اینستاگرام
0
برابر هزینه بیشتر کسب و کار ها در اینستاگرام
0
برابر فروش بیشتر از اینستاگرام برای کسب و کار های کوچک

خدمات اینستاگرام ما

ارائه برنامه و استراتژی

ما بطور مرتب و ماهانه برای محتواهای شما استراتژی و برنامه ریزی خواهیم کرد و شما در جریان این استراتژی قرار خواهید گرفت.

تولید محتوای منظم

با توجه به الگوریتم های اینستاگرام، تولید محتوای منظم بسیار زیاد در رفتن پیج شما به explore و همچنین نمایش بیشتر به مخاطبان کمک میکند.

طراحی گرافیکی پست و استوری

تیم گرافیکی ما برای شما در زمان شروع پروژه هویت بصری مخصوص به شما را طراحی خواهند کرد و طبق همان طرح پست های شما آماده خواهد شد.

کمپین های تبلیغاتی

استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ و بستن کمپین های تبلیغاتی نیازمند داشتن دانش و تجربه کافی برای جلوگیری از افزایش هزینه است. ما اینکار را برای شما انجام میدهیم.

افراد ناظر بر پست ها

client1-2.png
client3-2.png
client4-1-2.png
client5-1-2.png
client2-1-1.png

با جدیدترین نوآوری ها به روز باشید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ