سئو سایت انگلیسی چیست؟

سئو چیست  

امروزه بسیاری از وبسایت ها درصدد بهینه سازی سایت انگلیسی خود هستند تا بتوانند روابط خود را دو چندان کنند. اما سئو سایت انگلیسی تفاوت هایی با سئو سایت فارسی دارد که اگر قوانین آن رعایت نشود گوگل شما را جریمه خواهد کرد.

حال دلیل اینکه بهتر است از زبان انگلیسی استفاده کنیم این است که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و مردم در سراسر جهان با این زبان آشنایی دارند.

بنابراین با راه اندازی سایت انگلیسی و سئوی آن میتوانید با کاربران بیشتری در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و کسب و کار خود را در سطح بین الملل گسترش دهید.

انواع سئو سایت انگلیسی

در این بخش به بررسی 3 قسمت اصلی از سئو انگلیسی میپردازیم:

قوانین سایت انگلیسی

سئو انگلیسی شامل مراحلی است که باید کاملا اصولی رعایت شوند در غیر این صورت گوگل شما را جریمه خواهد کرد.

سئو چیست

مشاوره ی سئو سایت انگلیسی

مشاوره سئو

جهت مشاوره سئو  میتوانید با تیم ایران رسان تماس بگیرید تا شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.

جهت مشاوره سئو میتوانید به صورت رایگان از ما مشاوره بگیرید.

مراحل سئو سایت چند زبانه شرکت ایران رسان

مراحل سئو سایت چند زبانه شرکت ایران رسان به شرح زیر میباشد:

تعیین مکان هدف بسار مهم است چراکه شما باید بدانید مخاطبان هدف شما کجا هستند و به چه زبانی صحبت میکنند و بر اساس امکانات آنها سایت خود را ایجاد کنید.

بسیاری از کارفرما ها از ترجمه URL وبسایتشان غافل میشوند در صورتی که این موضوع به شدت حیاتی است.بنابراین شما باید حتما URL را طبق زبان مقصد ترجه کنید.

هر سایتی که می خواهد محتوایش را به چند زبان مختلف عرضه کند باید از کدهای تگ hreflang استفاده کند چراکه این تگ به گوگل میگوید که شما از چه زبانی استفاده میکنید.

مواردی وجود دارند که از دید کاربر پنهان هستند اما برای گوگل بسیار اهمیت دارند و شامل موارد بسیاری از متادیسکریپشن گرفته تا تگ ها و متن alt عکس ها می شود. 

استفاده از کلمات کلیدی درست و اصولی بسیار با اهمیت است و باید در تشخیص آنها بسیار دقیق بود زیرا استفاده از کلمه کلیدی مناسب به شدت میتواند در دیده شدن وبسایت شما تاثیر گذار باشد. حال اگر بخواهید از زبان دیگری استفاده کنید مهم است که در انتخاب کلمات کلیدی تحقیق گسترده تر انجام شود.

طراحی سایت چند زبانه باید به گونه ای باشد که کاربر در هر صفحه پس از تغییر زبان از صفحه خارج نشود و در همان صفحه بماند و این کار مستلزم ریدایرکت کردن است.

سوالات سئو چیست