ـــــ سئو چیست؟ ـــــ

زمانی که موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و … پیدا شدند برای اینکه این موتورها بتوانند بهترین سایت ها را به کاربران نمایش دهند باید فاکتورهای مختلف را در سایت ها بررسی میکردند. از سال ۱۹۹۰ موتورهای جستجو ساخته شدند و به مرور بسمت پیشرفته شدن حرکت کردند. سایت های برای اینکه بتوانند در این موتورها رتبه بگیرند باید این فاکتورها را رعایت میکردند. از اینجا سئو پیدا شد و سئوکار ها نیز فاکتورهای مختلف که برای موتورهای جستجو مهم هستند را پیدا کردند و سعی بر این دارند که در سایت های مختلف آن ها را پیاده سازی نمایند. اگر امروز قصد بهبود سئو و افزایش درآمد خود را دارید همین حالا با شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران رسان تماس بگیرید

ـــــ این صفحه در مورد چیست؟ ـــــ
اهمیت سئو در چیست؟

اهمیت سئو سایت در چیست؟

داشتن سایت به خودی خود بدون ورودی ارزشمند نیست. در این بخش میخواهیم در مورد سئو برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که چطور میتوانید سایت خودتان را در گوگل به صفحه اول برسانید و ورودی های ارگانیک بگیرید و در نهایت فروشتان را افزایش دهید...

انواع تکنیک های سئو

انواع تکنیک های سئو چیست؟

بطور کلی سئو در تمام جهان دارای ۳ نوع می باشد. که این سه نوع سئو هر کدام تکنیک های مختلفی دارند و دست برروی موارد خاصی میگذارند که در ادامه این سه نوع تکنیک سئو (سئو کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری) را در این بخش به شما توضیح خواهیم داد...

نحوه یادگیری سئو چیست؟

نحوه یادگیری سئو چیست؟

اگر میخواهید سئوکار شوید و سئو را یاد بگیرید میتوانید با جستجو در اینترنت به منابع آموزشی بسیار زیادی دست پیدا کنید، اما در صورتی که شما صاحب کسب و کار هستید و میخواهید با استفاده از یادگیری سئو، فروش خودتان را افزایش دهید ما به شما سئو کسب و کار را از صفر تا صد آموزش خواهیم داد...

مراحل انجام سئو

فرآیند انجام سئو چیست؟

اگر شما نیز میخواهید سایتتان را سئو کنید، نیاز دارید که یک مشاور سئو شما را راهنمایی نماید. ما در این بخش برای شما مراحل انجام شدن یک پروژه سئو را از صفر تا صد آموزش خواهیم داد پس این بخش را تا انتها دنبال نمایید تا با این مراحل آشنا شوید و خدمات مختلف را هم مرور نمایید...

اهمیت سئو سایت در چیست؟

همانطور که در اول مقاله گفتیم اگر شما بهترین سایت را داشته باشید و این سایت توسط کسی دیده نشود به هیچ دردی نخواهد خورد. شما با استفاده از سئو میتوانید سایت خود را در گوگل بالا بیاورید و با استفاده از این موضوع سایت خودتان را به مشتریان و افرادی که دقیقاً بدنبال کسب و کار شما هستند نمایش دهید.

اگر ما بخواهیم یک مثالی از مغازه ای در بازار داشته باشیم، میتوانیم اینطور بیان کنیم که اگر شما سایت داشته باشید ولی سایتتان سئو نشده باشد، در حقیقت شما یک مغازه در کوچه فرعی دارید که هیچ تابلویی هم ندارد و ممکن است هیچکس متوجه مغازه شما نشود. اما در صورتی که سایت شما سئو شده باشد و در صفحه اول گوگل باشد، در حقیقت شما یک مغازه در بازار دارید که توسط افراد مختلف دیده میشود و در نتیجه فروش شما چندین برابر خواهد شد.

بعد از سئو شدن سایت چه اتفاقی برای سایت شما می افتد؟

  • وارد شدن افراد مختلف به سایت شما (افزایش ورودی سایت)
  • افزایش فروش محصولات و یا خدمات
  • برندسازی و آشنا شدن افراد با کسب و کار شما
  • کم شدن هزینه های مختلف برای تبلیغات
  • پیدا کردن مشتریانی که دقیقاً بدنبال کسب و کار شما هستند
  • و …

 

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

انواع تکنیک های سئو چیست؟

در این بخش به شما بطور مختصر هر کدام از تکنیک های سئو که شامل؛ سئو کلاه سیاه، سئو کلاه سفید و سئو کلاه خاکستری می باشد را توضیح خواهیم داد، در صورتی که نیاز دارید بطور کامل با هر سه تکنیک آشنا شوید میتوانید به بخش مقالات سئو ایران رسان مراجعه نمایید و در مورد هر کدام از این تکنیک ها اطلاعات کامل و جامعی را بدست آورید.

نحوه یادگیری سئو چیست؟

برای آن دسته از افراد که علاقه مند به یادگیری سئو هستند، ما پکیج های آموزشی مختلف و همچنین کلاس های آموزشی در سایت قرار داده ایم که شما میتوانید این پکیج ها را با کلیک برروی لینک مشاهده نمایید.

همچنین جدا از افرادی که قصد دارند سئوکار شوند، ما برای شرکت هایی که نیروهای سئو در داخل مجموعه خود دارند و نیاز به پیشرفت و یا آموزش های حرفه ای دارند نیز آموزشی هایی قرار داده ایم که کرفرماها میتوانند از این آموزش برای تیم خود استفاده نمایند. این آموزش ها بصورت حضوری و خصوصی برای شرکت ها انجام میشود.

آخرین مقالات سئو

دریافت مشاوره سئو (بنر)

مراحل انجام سئو توسط تیم متخصص ایران رسان به این صورت است که بعد از تماس با مشاوران و دادن توضیحات در مورد کسب و کارتان و همچنین هدفی که از انجام سئو دارید، متخصصان ما رقبای شما را آنالیز خواهند کرد تا بطور کامل با کسب و کار شما آشنا شوند. بعد از انجام آنالیز های مختلف کسب و کار شما، نوبت به ریختن استراتژی در مورد سئو سایت شما میرسد. بعد از اینکه استراتژی سئو سایت شما آماده سازی شد و مشخص شد، فرآیند سئو سایت شما شروع خواهد شد و بعد از مدت زمانی که تعیین شده است سایت شما رتبه مورد نظر را خواهد گرفت و فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

فرآیند انجام سئو چیست؟

در فرآیند انجام سئو بطور کلی باید چند بخش از سایت را توجه ویژه داشت در زیر این بخش ها را برای شما بررسی خواهیم کرد:

سئو تکنیکال

۱- سئو داخلی و تکنیکال:

اولین موردی که باید بررسی شود، ساختار کدنویسی سایت، سرعت سایت، ریسپانسیو سایت (حالت موبایل) و … می باشد که اولین مرحله ی انجام سئو سایت است. در این بخش تمامی مواردی که مربوط به بخش های داخلی سایت مانند URL و … می شود توسط تیم ایران رسان بررسی می شوند و آنالیز های مربوطه ارائه خواهند شد.

تولید محتوا

۲- تولید محتوا

بعد از اینکه ساختار کد های سایت مرتب و درست شد، نوبت آن خواهد رسید که محتواهای مختلف در حوزه‌ی فعالیت شما تولید و در سایت قرار داده شود، در ابتدا برای شما استراتژی محتوایی ریخته خواهد شد و محتوای رقبای شما نیز بررسی و آنالیز خواهد شد. محتواهایی که در سایت قرار خواهد گرفت از نظر اصول سئو، مانند ساختار تگ های هدینگ، بهینه سازی عکس ها، قرار گیری ویدئو و… همگی بهینه سازی خواهند شد.

سئو خارجی

۳- سئو خارجی‌ (لینکسازی):

بعد از اینکه ساختار محتوا ها نیز برطرف شد و سایت از همه نظر در بهترین شرایط قرار گرفت، نوبت به این مورد می‌رسد که لینک سازی خارجی برای سایت شما انجام شود، این لینک سازی میتواند در سایت های مرتبط، رپورتاژ آگهی، سیگنال شبکه های اجتماعی و … باشد که با توجه به استراتژی های لینک سازی که برای سایت شما ریخته خواهد شد، برای سایت انجام خواهد گرفت.