خدمات سئو و سفارش بهینه سازی وبسایت

انجام خدمات سئو (seo) و بهینه سازی سایت

امروزه، افراد برای پاسخ به نیازهای روزمره خود از اینترنت و موتور جست و جوی گوگل استفاده می کنند و روزانه شاهد میلیون ها سرچ در اینترنت هستیم. بنابراین، تمامی کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی باید به فکر نمایش سایت شان به کاربران هدف باشند تا با افزایش ورودی، درآمد خود را افزایش دهند. برای رسیدن به این هدف، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی سایت بهترین راه حل است که یکبار برای همیشه انجام می دهید. با این کار شما می توانید در کلمات کلیدی پر سرچ حوزه کاری خود به صفحه اول گوگل بیایید، کاربران شما را ببینند، وارد سایت تان شوند و در نتیجه بازدید از خدمات و فروش تان را به طور چشمگیری افزایش دهید.

اگر به دنبال رشد و توسعه کسب و کار خود هستید و می خواهید در فضای اینترنت بیش ترین بازدید و درآمد را داشته باشید و کاربران را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید، به شرکت سئو ایران رسان اعتماد کنید. این شرکت دارای سابقه ای طولانی مدت و تجربه ای موفق در این حوزه است که به شما کمک می کند با هزینه ای مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط کسب و کارتان را بهبود دهید و شاهد رشد چندین برابری فروش تان باشید. به این فکر نکنید که رقبای شما در جایگاهی بالاتر از شما هستند، متخصصین ایران رسان خیلی سریع با آنالیز تخصصی حوزه کاری و رقبای شما، بهترین برنامه و استراتژی را جهت رسیدن به صفحه اول گوگل تعیین می کنند.

خدمات سئو مناسب چه کسانی است؟

خدمات سئو چیست؟

به مجموعه اقدامات انجام شده بر روی سایت جهت بهینه سازی آن برای موتور های جست و جو می گویند که منجر به بهبود رتبه و جایگاه شما در نتایج جست و جو می شود. با این اقدامات، زمانی که کاربر کلمه کلیدی وب سایت تان را سرچ می کند، در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوید و به این ترتیب بازید و فروش تان افزایش می یابد. صفحه اول گوگل جایی است که شما می توانید کسب و کارتان را به کاربران هدف معرفی کنید و شاهد توسعه و رونق آن باشید. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل کار دشواری نیست، فقط کافی است یک متخصص حرفه ای کنار شما حضور داشته باشد و بتواند با پیاده سازی بهترین روش ها جایگاه سایت تان را ارتقا دهد. 

شرکت ایران رسان ارائه دهنده حرفه ای ترین خدمات seo وب سایت دارای بهترین کارشناسان با سابقه ای درخشان در این حوزه می باشد که می تواند این راه را برای شما عزیزان هموار کند. با تماس با این مجموعه، یک جلسه مشاوره رایگان برای شما در نظر گرفته می شود تا به صورت حضوری با مشاوران درباره نیازها و اهداف کسب و کارتان را مطرح صحبت کنید و بهترین راهکارها برای دست یابی به این اهداف را پیدا کنید. سپس، در صورت توافق و بستن قرارداد کتبی، مراحل انجام سئو شروع می شود. ما تضمین می کنیم که شما را به صفحه اول گوگل بیاوریم بدون اینکه هزینه و زمان زیادی را صرف کنید.

مزایای استفاده از خدمات حرفه ای سئو

اگر دارای یک سایت برای کسب و کار خود هستید، باید مطلع باشید که بیش از 85 درصد از بازدیدکنندگان وب سایت ها از طریق موتورهای جست و جو می باشند. علاوه بر این، زمانی که کاربری به دنبال خدمات و محصولات حوزه کاری شما باشد، در اینترنت سرچ می کند و طبیعتا وارد سایت هایی می شود که در صفحه اول گوگل هستند. تصور کنید شما برای سایتتان هزینه کرده اید ولی در گوگل رتبه ندارد! این سایت عملاً به هیچ دردتان نخواهد خورد! چون ورودی ندارد و هیچکس شما را پیدا نخواهد کرد. بنابراین، می توان نتیجه گرفت که بهترین راهکار برای افزایش بازدید و ورودی می تواند سئو حرفه ای سایت باشد که هم هزینه کمتر، هم بازدهی بالاتر و هم امکان ارزیابی نتیجه و تاثیرش وجود دارد.

45٪ از فروشگاه های اینترنتی از سئو استفاده می‌کنند

تنها 20٪ سایت های شرکتی از سئو استفاده نمی‌کنند

90٪ سایت های دنیا سئو شده اند

فقط 1٪ کاربران، صفحه دوم گوگل را بررسی می‌کنند

۶۸ درصد از ترافیک صفحه اول گوگل مربوط به ۵ لینک اول می باشد!

خدمات seo وب سایت مناسب چه کسانی هستند؟

چرا خدمات سئوی شرکت ایران رسان؟؟

حتما این سوال در ذهنتان پیش آمده که چرا باید ایران رسان را انتخاب کنید و چه مزیت و دستاوردی را برای شما به همراه دارد. شما با کمک ایران رسان می توانید به نتایج زیر دست پیدا کنید.

با انجام فرآیند سئو توسط تیم ایران رسان شما در مدت زمان مناسب در صدر نتایج گوگل باشید و کسب و کار خودتان را رونق دهید.

آمار پروژه های سئو ایران رسان

+ 0
کلمه سئو شده
+ 0
سایت سئو شده
+ 0
میلیون بازدید اضافه شده
+ 0
محصول فروخته شده

نحوه انتخاب شرکت سئو معتبر

اگر تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید توسعه کسب و کارتان را شروع کنید، گام اول انتخاب یک شرکت سئوی معتبر و حرفه ای می باشد. اولین فاکتوری که باید در نظر بگیرید بستن قرارداد است و باید تمامی موارد مورد نیاز همانند مدت زمان آمدن به صفحه اول گوگل، قیمت، کلمات کلیدی هدف و … را در آن ذکر کنید. در صورتی که شرکتی بگوید ما نمی توانیم قول بدهیم که سایت تان را به صفحه اول گوگل بیاوریم، انتخاب مناسبی نمی تواند باشد؛ شاید زمان بر باشد ولی غیر ممکن نیست.

دومین فاکتور، مشاهده نمونه کارها می باشد که حتما باید از صحت شان اطمینان حاصل کنید. فاکتور سوم، داشتن نیروهایی با تخصص و مهارت کافی می باشد. حواستان باشد که تعداد نیروها مهم نیست، سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که در زمینه خدمات بهینه سازی سایت حرفه ای باشند و بتوانند به شما بهترین راهکارها را پیشنهاد دهند. فاکتور آخر انتخاب شرکتی است که تمامی استانداردها و قوانین سئو را بداند و از جدیدترین تکنیک ها استفاده کند. 

برخی مشتریان سئو ایران رسان

فرم درخواست خدمات سئو وب سایت شرکت ایران رسان

تیم ایران رسان با بهره‌مندی از متخصصین مجرب و حرفه‌ای، به‌صورت تخصصی در زمینه سئو فعالیت کرده و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهد؛ با توجه به اینکه فرآیند سئو در هر حوزه‌ای متفاوت می باشد، ایران رسان برای هر نوع سازمان و کسب‌وکاری، استراتژی  خاصی را طراحی میکند.

تنها ۴ دقیقه برای دریافت سئوی حرفه ای وب سایت وقت بگذارید 🙂

مراحل انجام خدمات seo در شرکت ایران رسان

شرکت ایران رسان انواع خدمات را در بهترین سطح به کمک متخصصین مجرب خود انجام میدهد و به صورت تضمینی شما را به صفحه اول گوگل می آورد. بخشی از این مراحل به شرح زیر می‌باشد:

فرآیند سئو ایران رسان

در گام اول درصورتی که سایت شما مدتی است که فعالیت دارد سئو سایت بصورت کامل آنالیز و بررسی خواهد شد و سپس پروپوزالی را برای شما ارسال می کنیم و تمامی راه هایی را که به رشد کسب و کارتان کمک می کند، پیشنهاد می دهیم.

حوزه کسب و کار و همچنین رقبای شما را با جزئیات کامل بررسی می کنیم و کلمات کلیدی با سرچ بالا را تعیین می کنیم.

برنامه ای صحیح را براساس اطلاعات مرحله قبل برای بهبود رتبه شما در نتایج گوگل تعیین می کنیم. این برنامه کاملا شفاف است و در یک فایل برای شما ارسال می شود.

تمامی فرآیند های مربوط به بخش فنی سایت تان مانند سرعت بررسی و  برطرف می شود 

تمامی فرآیند های داخلی سایت شما مانند لینک سازی داخلی، طراحی لندینگ پیج ها متناسب با نیاز کاربر و … توسط ما انجام خواهد شد.

بررسی سئو خارجی شامل بررسی بک لینک های سایت مانند رپورتاژ ها، لینک های فرومی و … می باشد. تمامی سایت ها و لینک های اسپمی که به سایت شما لینک شده اند استخراج  شده و علاوه بر این، سیگنال های ورودی از طریق شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام و … مورد بررسی قرار می گیرند.

در تمامی شبکه های اجتماعی دنیا به معرفی خدمات و محصولات شما می پردازیم. این کار هم به برندسازی و هم افزایش فروش و بازدیدتان کمک به سزایی می کند.  

طبق قرار داد، ما شما را در بازه زمانی مشخص شده به صفحه اول گوگل می آوریم. 

ایران رسان دارای بیش از صد پروژه موفق در این حوزه بوده و به شما قول می دهم طبق زمان تعیین شده تمامی کلمات را به صفحه اول می آورد و فروشتان را چند برابر می کند.

به مجموعه برنامه ها و اقداماتی که جهت رشد و ارتقای جایگاه وب سایت تان در نتایج جست و جو انجام می شود می گویند. این روش کسب و کارتان را متحول می کند.