مشاوره سئو حرفه ای | مشاور سئو کیست؟

سئو چیست  

یادگیری تخصصی نیاز به پیگیری های مداوم و صرف زمان و هزینه می باشد. مدیران کسب و کار نیاز به مشاوره سئو حرفه ای دارند تا بصورت تخصصی از نگاه یک کارشناس به کسب و کار و فرآیند بهینه سازی یا سئوی سایت نظارت داشته باشد.

کسب و کار های بزرگ و متوسط اهمیت بالا بودن سایت در موتور های جستجو مخصوصاً گوگل را درک میکنند. اما بالا بودن در این موتور ها نیاز به داشتن دانش فنی در زمینه ی سئو میباشد.

اگر قصد دارید تیم سئو داخل مجموعه خودتان داشته باشید و نیاز به مشاوره سئو حرفه ای در شرکت ایران رسان را دارید، این صفحه را تا انتها دنبال نمایید.

مشاوره سئو

سوالات تخصصی سئو

در مشاوره‌ی سئو ایران رسان به چه سوالاتی پاسخ داده میشود؟

سوالاتی که در مشاوره‌ی سئو مطرح میشود شامل موارد زیر میباشد:

در مشاوره ی سئو به تمامی این سوالات پاسخ دقیق داده میشود و هر سایت متناسب با ویژگی هایش بررسی میشود.

در مشاوره سئو شرکت ایران رسان چه سوالاتی پاسخ داده میشود؟
ویرایش کنید
مشاوره‌ی سئو داخلی

در مشاوره سئو داخلی، تمامی مطالبی که مربوط به محتوای درون سایت، محتوای مقالات، لینکسازی داخلی، استراتژی مقالات، ساختار صفحات، ساختار url ها، ux صفحات لندینگ و … می باشد مورد بررسی قرار می گیرند. سئو داخلی، دارای گستردگی بسیار زیادی می باشد که اگر شما فاکتور های بیشتری را در آن رعایت نمایید، نسبت به رقبایتان جلوتر خواهید بود. در نظر داشته باشید که این مسئله در سایت هایی با جنس مختلف، تفاوت خواهد داشت؛ یعنی در سایت های فروشگاهیف مدل سئوکردن با سایت های شرکتی متفاوت خواهد بود. در این مشاوره، آیتم هایی مانند بردکرامپ، سایت مپ و صد ها فاکتور دیگر چک می شوند؛ در صورت نبود این آیتم ها و یا در صورت وجود مشکل، در گزارشی خدمتتان ارائه می گردد. این مشاوره در شرکت ایران رسان به صورت حضوری و یا تلفنی به دلخواه شما صورت می گیرد و تمامی مطالب در پیوستی خدمتتان تقدیم می شود.

ویرایش کنید
مشاوره کامل بهینه سازی سایت

در مشاوره کامل سئو شرکت ایران رسان، در ابتدا سایت شما به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد. در اولین مرحله، فرآیند کیورد ریسرچ انجام می شود و کلمات کلیدی که در سایتتان وجود دارد و کلمات کلیدی که از آن ها غافل شده اید مورد تحقیق قرار می گیرند؛ پس از آن، تمامی نقاط قوت و ضعف وبسایتتان پیدا می شود و مزیت رقابتی رقبایتان نسبت به شما و نحوه عملکردشان را مورد ارزیابی قرار می دهیم.بعد از  آن، تمامی مواردی که در سئو داخلی و خارجی وجود دارد مانند محتواها، مقالات، لینکسازی داخلی، لینک سازی خارجی، سرعت سایت، مسائل تکنیکی و …. مورد بررسی قرار داده می شود و در پایان، تمامی موارد در جلسه ای حضوری و یا تلفنی، خدمت شما  عزیزان ارائه  می گردد و از همه مهمتر، فایل نتیجه گیری، برای شما ایمیل خواهد شد. تمامی موردی که گفته شد، بین 1 تا 5 روز کاری زمان می برد و پس از آن در جلسه ای خدمتتان ارائه می شود.

ویرایش کنید
مشاوره‌ی سئو آف پیج

سئو خارجی یکی از بخش های مهم سئو به شمار می رود. در مشاوره سئو خارجی، تمامی موارد مانند لینک های خارجی، انکر تکست های لینک های خارجی، سایت هایی که از آن ها لینک گرفته اید، سایت هایی که بهتر هست از آن ها لینک بگیرید، میزان لینک هایی که در روز باید برای سایتتان در انجمن ها ساخته شود، بررسی میزان رپورتاژ آگهی که در ماه باید خریداری نمایید و … مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که اگر سایت شما با صفحات اشتباه در بعضی کلمات کلیدی نمایش داده شود، می تواند مشکل بزرگی در این قسمت از سئو برای شما بوجود آورد. یکی دیگر از بخش های مهم در مشاوره off page seo، فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد. این پلتفرم ها، سیگنال هایی به گوگل می فرستند که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

ویرایش کنید
مشاوره سئو تکنیکال

مشاوره سئو تکنیکال  حول 2 محور افزایش سرعت سایت در gtmetrix و PageSpeed Insights و همچنین استفاده از کد های استراکچردیتا برای فهم بیشتر موتور های جستجو و سهولت کاربران در استفاده از سایت می باشد. هرچقدر که سرعت سایتتان بالاتر باشد، قطعا کاربران با سهولت بیشتری از سایتتان استفاده خواهند کرد و این مساله در سال های اخیر، بسیار برای گوگل حائز اهمیت بوده است. در هنگام تجزیه و تحلیل ها در این مشاوره، باگ هایی که باعث می شوند سرعت سایتتان کاهش پیدا کند، استخراج می شود و راه حل برطرف کردنشان خدمتتان ارائه می گردد. مشاوره seo technical به صورت حضوری و یا تلفتی (به انتخاب شما) می باشد و تمامی بررسی ها و راه حل ها در فایلی خدمتتان تقدیم می شود.

مشاوره ی سئو ایران رسان

مشاوره سئو ایران رسان

جهت مشاوره سئو ایران رسان میتوانید با تیم متخصص شرکت تماس بگیرید تا شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.

جهت مشاوره رایگان سئو سایت میتوانید با مشاوران شرکت ایران رسان تماس بگیرید...

مهارت های یک مشاور سئو با تجربه

الزاما مشاوره‌ی سئو باید با فرد متخصص در این زمینه صورت بگیرد..‌

هیچ فرمول استانداردی برای سئو وجود ندارد. به همین دلیل مهم است مشاور سئو که ذهن انتقادی داشته باشد و راه‌حل‌های خلاقانه‌ای برای اصلاح آن‌ها پیدا کند.

هر مشاور سئو باید درک کاملی از مراحل انجام شده داشته باشد. هر یک از این مراحل باید در اولویت قرار گیرند زیرا به اهمیت و دشواری آن‌ها مربوط می‌شود.

تحقیقات برای یک کمپین SEO بسیار مهم است. یک مشاور سئو باید کسی باشد که مهارت تحقیق را داشته باشد و حتی در برخی از سطوح از آن لذت ببرد. راحتی و اعتمادبه‌نفس برای تحقیقات قوی لازم است و در این مورد اشتباه نکنید، تحقیقات کلمات کلیدی زمان نسبتاً زیادی به طول خواهد انجامید.

 آنالیز کردن ستون فقرات سئو است. مشاور سئو موفقیت را می‌سنجد، هر عملی که در طی یک فعالیت سئو انجام می‌شود قابل‌اندازه‌گیری است و باید باشد.
متخصصان سئو باید نحوه تجزیه‌وتحلیل و همچنین خواندن و تفسیر داده‌های دریافتی را درک کنند.

در طول فرآیند سئو، شما باید در حین حرکت تصمیم‌گیری کنید. این کار (سئو) یک جو به‌طور مداوم در حال تکامل است و شما همیشه نمی‌توانید منتظر بحث در مورد تحولات در یک جلسه باشید.
علاوه بر این، سئو هرگز یک فرآیند سازگار نیست. گوگل دائماً روش بررسی وب‌سایت‌ها را تغییر می‌دهد و تغییرات سریع باید انجام شود، مبادا پیشرفتی را که کسب کرده‌اید از دست بدهید. به همین دلیل مهم است که مشاوران سئو توانایی تصمیم‌گیری سریع را داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی‌ها و مهارت‌های یک مشاور سئو داشتن انعطاف‌پذیری است. اگر یک استراتژی سئو توسط یک مشاور به‌صورت قطعی ممکن است جواب بدهد شاید توسط مشاور دیگر جواب ندهد و باید متناسب با کسب‌وکار مربوطه تنظیم شود.
این بدان معناست که آنچه برای شرکت‌های دیگر خوب کار کرده لزوماً برای یک شرکت دیگر صادق نیست. متخصص سئو شما باید انعطاف‌پذیری لازم را برای تغییر استراتژی‌ها در یک لحظه خاص داشته باشد. علاوه بر این، مهم است که این استراتژی باعث شود هیچ شتابی از بین نرود یا روند کار به‌هیچ‌وجه کاهش یابد.

مهارت‌های نوشتاری قوی برای هرکسی که یک کمپین سئو را مدیریت می‌کند، ضروری است. به یاد داشته باشید، بهینه‌سازی موتور جستجو یک استراتژی محتوا محور است و نوشتن سرو به‌عنوان یک فرم هنری است که همه در آن مهارت ندارند.
بافتن کلمات کلیدی در محتوای شما بدون اینکه به نظر برسد بسیار دشوار است. هیچ‌چیز دردناک‌تر از خواندن یک وبلاگ یا صفحه اطلاعاتی است که به‌وضوح با کلمات کلیدی پر شده است، نیست. خوانندگان درست می‌بینند و Google نیز همین‌طور. در پایان نوشتن بد ممکن است در پیشرفت SEO شما مانع ایجاد کند.

اگرچه متخصصان سئو لازم نیست که طراح وب باشند، اما مهم است که آن‌ها اصول طراحی وب و برچسب‌های Meta را درک کنند. متخصصان سئو با درک نحوه ادغام طراحی وب و استراتژی سئو به روشی که اکثر طراحان وب آن را دنبال نمی‌کنند، باید یک نژاد نادر از بازاریاب باشند.

این مهم است که یک متخصص SEO می‌فهمد که چگونه می‌تواند به‌درستی انتظارات مشتریان خود را برقرار کرده و مدیریت کند تا از این طریق خود را در یک موقعیت غیرقابل شکست قرار ندهد.
به‌عنوان‌مثال، سئو زمان می‌برد. اکثر کمپین‌ها شش ماه کامل قبل از مشاهده هر نوع بازگشت سرمایه انجام می‌شوند. اگر این امر به‌درستی به مشتری منتقل نشود، ممکن است بعد از یکی دو ماه اول آن‌ها ناامید شوند.
شما فقط نباید نظر خود را به‌طور مؤثر برقرار کنید. شما باید این کار را به روشی انجام دهید که بتواند به مردم اطمینان دهد که نتایج سئو به‌موقع اتفاق می‌افتد.

مهارت های یک مشاور سئو با تجربه