مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره سئو

مشاوره سئو یکی از مهمترین خدماتی است که تمامی کسب و کارهای آنلاین به منظور رشد و توسعه در طولانی مدت به آن نیاز دارند. اگر شما هم کسب و کار آنلاین دارید امکان دارد در یکی از شرایط زیر قرار داشته باشید:

  • در کلمات کلیدی پر سرچ حوزه خود رتبه پایینی دارید و نسبت به رقبا ضعیف باشید.
  • در کلمات کلیدی پر سرچ حوزه خود رتبه خوبی دارید ولی بازید و فروش پایینی دارید.
  • در گذشته در جایگاه مطلوبی نسبت به رقبا قرار داشتید ولی به مرور زمان دچار افت شدید شده اید یا اینکه تغییری نکرده اید.

در هر کدام از شرایط بالا، باید در کنار خود یک مشاور حرفه ای سئو داشته باشید تا بتوانید به اهداف مطلبوب در کسب و کارتان برسید. این فرد گام به گام با شما همراه می شود، به شما ایرادات و نواقص کارتان را می گوید و در کنار این ها به شما یاد می دهد که از کجا شروع کنید و چه اقداماتی را در پیش بگیرید.  

مشاور سئو کیست؟

مشاوره سئو چیست؟

برای داشتن کسب و کار آنلاین موفق تنها داشتن یک وب سایت کافی نیست. اینکه خدمات و محصولات برند شما در صفحه اول نتایج جست و جو و رتبه های بالا به کاربر نمایش داده شوند و به گونه ای معرفی شوند که کاربر تمایل به خریدشان داشته باشد نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. خدمات مشاوره سئو به شما کمک می کند تا بتوانید خیلی سریع به صفحه اول گوگل بیایید و میزان فروش تان را چند برابر کنید. حتما می پرسید چگونه؟

در این روش اهداف شما، رقبا و حوزه کسب و کارتان به صورت کامل آنالیز می شوند و بر این اساس استراتژی تعیین می شود که در آن صفر تا صد نقشه راه کسب و کارتان برای رسیدن به قله صعود مشخص می باشد. حتی در شرایط حساس و پر رقابت می توانید با مشاوره درست کاری کنید که خیلی سریع از رقبا پیشی بگیرید و سهم بزرگی از بازار را از آن خود کنید. پس دیگر هیچ نگرانی بابت آینده ندارید و با خیال راحت اقدامات تعیین شده را انجام می دهید.

مراحل انجام مشاوره حرفه ای سئو ایران رسان

چرا استفاده از خدمات مشاوره ایران رسان؟

شرکت ایران رسان در مدت زمان فعالیت خود با بسیاری از مشاغل همکاری هایی در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ داشته است. تیم مشاوره ایران رسان جدا از تخصص در زمینه فنی، در شناسایی کسب و کار ها و آنالیز دقیق آن ها نیز دارای تجربه هستند. مشاوران ما با تحلیل کسب و کار و شناسایی مخاطبان مشاغل مختلف و با تجربه ای که در زمینه سئو دارند بهترین راه حل و استراتژی را برای کسب و کار مورد نظر خواهند ریخت. 

توانایی تحلیل کسب و کار و ارائه راهکار مناسب یکی از ویژگی های منحصر بفرد ما می‌باشد که بسیار به آن افتخار میکنیم، ما در تمام مسیر پیشرفت کسب و کار همراهتان هستیم.

برگزاری جلسات مشاوره سئو ایران رسان

به منظور درخواست مشاوره از شرکت ایران رسان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا جلسه ای بصورت آنلاین یا حضوری تنظیم شود. درصورت برگزاری جلسات بصورت آنلاین فیلم جلسه برای شما ارسال خواهد شد. مهمترین سوالاتی که در این جلسه پاسخ داده می شود عبارتند از:

در جلسات مشاوره به تمامی این سوالات پاسخ دقیق داده میشود و هر سایت متناسب با ویژگی هایش بررسی میشود.

مشاوره سئو کیست؟

ویژگی های تیم حرفه ای مشاوره سئو کسب و کار

 برای اینکه بتوانید یک تیم حرفه ای مشاوره را در کنار خود داشته باشید و نگرانی بابت رسیدن به اهدافتان نداشته بشید، باید تیم مورد نظر ویژگی های زیر را داشته باشند:

  • تسلط کامل بر کسب و کار شما و داشتن نمونه کار
  • توانایی تحلیل و آنالیز رقبا، مشتریان، خدمات و محصولات تان
  • مدیریت کارآمد و برآورد بودجه شما برای پروژه و انتخاب بهترین و سریع ترین مسیر براساس آن
  • مشخص کردن مدت زمان برای رسیدن به اهداف
  • تعیین نقشه راه به صورت دقیق و مرحله به مرحله برای رسیدن به اهداف تان
  • داشتن دانش به روز و شناخت کامل استاندارد های گوگل
  • پاسخ به تمامی سوالات و مشکلات تان در این مسیر

تمامی مشاوران ایران رسان ویژگی های بالا را دارند و به شما قول می دهند شما را به صفحه اول گوگل بیاورند

سوالات متداول

مشاور سئو

جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره 02122226322 تماس بگیرید تا مشاوران ما به سوالات شما به صورت رایگان پاسخ دهند.

در مشاوره تلفنی ما به طور کلی نیازها و اهدافتان را بررسی می کنید و براساس تجربه می گوییم که تقریبا هزینه و بازه زمانی رسیدن به اهدافتان چقدر است.