ـــــ خدمات سئو (seo) چیست؟ ـــــ

اگر شما سایت دارید و قصد دارید که از سایتتان فروش داشته باشید و یا بدنبال پیدا کردن مشتری از سایت خودتان هستید، این مطلب مخصوص شماست پس این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا با هر آنچه که در مورد خدمات سئو مطرح هست آشنا شوید. لازم به ذکر است یکی از اصلی ترین تخصص های شرکت دیجیتال مارکتینگ  ایران رسان خدمات سئو میباشد.

ـــــ بخش های مختلف صفحه ـــــ
خدمات سئو مخصوص چه کسب و کار هایی می باشد؟

خدمات سئو مخصوص چه کسب و کار هایی می باشد؟

بطور کلی سایت به خودی خود دارای ورودی نیست و شما برای اینکه کاربران را به سایت خودتان هدایت کنید باید کارهای مختلفی مانند تبلیغات، سئو و ... را داشته باشید تا کاربران را با سایت خودتان آشنا نمایید...

خدمات سئو شامل چه مواردی می باشد؟

خدمات سئو شامل چه مواردی می باشد؟

بطور کلی ما خدمات سئو را به ۵ بخش تقسیم بندی میکنیم، این تقسیم بندی بر اساس تجربیاتی که ما در زمینه ی خدمات داشتیم و نیاز هایی که از مشتریان دریافت کردیم انجام شده است و ممکن است...

خدمات استراتژی سئو چیست؟

خدمات استراتژی سئو چیست؟

در قدم اول ما باید سایت شما و سایت رقبای شما را بطور کامل آنالیز نماییم، بعد از اینکه سایت شما بطور کامل آنالیز شد و وجه تمایز شما نسبت به رقبایی که دارید هم مشخص شد، میپردازیم به پیدا کردن...

خدمات سئو تکنیکال چیست؟

خدمات آموزش سئو چیست؟

یکی از خدماتی که ایران رسان بطور تخصصی و برای اولین بار در ایران انجام میدهد، بحث خدمات آموزش سئو به تیم های کسب و کار ها می باشد، این نوع از خدمات در کشور های خارجی بسیار محبوب و مورد استفاده است ولی..

خدمات سئو مخصوص چه کسب و کار هایی می باشد؟

بطور کلی سایت به خودی خود دارای ورودی نیست و شما برای اینکه کاربران را به سایت خودتان هدایت کنید باید کارهای مختلفی مانند تبلیغات، سئو و … را داشته باشید تا کاربران را با سایت خودتان آشنا نمایید. هدف از انجام سئو کسب رتبه در نتایج گوگل و در نهایت افزایش کاربر و همچنین افزایش فروش می باشد. خدمات سئو مخصوص کسب و کارهایی میباشد که اولاً به سایت خودشان اهمیت میدهند دوماً بدنبال افزایش فروش و یا پیدا کردن مشتری هستند. چند نمونه از کسب و کارهایی که میتوانند با استفاده از خدمات سئو فروش بیشتری داشته باشند عبارت است از فروشگاه های اینترنتی، سایت های خدماتی مانند سایت های تعمیرات، مجله های اینترنتی که بدنبال جذب کاربر و تبلیغات هستند و …

شاید اگر بخواهیم بطور کلی بررسی کنیم تمامی سایت ها نیاز به خدمات سئو دارند و بدون سئو سایت شما خیلی به فروش شما کمک نخواهد کرد.

انواع خدمات سئو

بطور کلی ما خدمات سئو را به ۶ بخش تقسیم بندی میکنیم، این تقسیم بندی بر اساس تجربیاتی که ما در زمینه ی خدمات داشتیم و نیاز هایی که از مشتریان دریافت کردیم انجام شده است و ممکن است سایر همکاران ما این تقسیم بندی را جور دیگری انجام داده باشند.

هر کدام از خدمات سئو چه مواردی را در بر میگیرد؟

در هر کدام از این بخش ها به بهینه سازی یکی از بخش های سایت شما پرداخته میشود و بعد از کامل شدن تمام این بهینه سازی ها تاثیر فوق العاده سایت خود را مشاهده خواهید کرد و سایت خودتان را در صفحه اول گوگل خواهید دید.

اما در ادامه بپردازیم به معرفی هر کدام از این بخش ها که برای شما گفتیم و ببینیم که در هر بخش چه اتفاقی برای سایت خواهد افتاد.

خدمات مشاوره سئو

بسیاری از کسب و کار های بزرگ تیم سئو را داخل مجموعه خود دارند و این کسب و کار ها نیاز به دریافت مشاوره سئو دارند، در این نوع از خدمات ما به تیم سئو شما و یا خود شما بطور کامل مشاوره خواهیم داد و تمامی مواردی که میتواند به افزایش رتبه شما در گوگل کمک نماید را بازگو خواهیم کرد و تیم شما را برای پیاده سازی استراتژی ها راهنمایی خواهیم نمود. در صورتی که میخواهید بطور کامل با خدمات مشاوره ما آشنا شوید برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

آخرین مقالات سئو

خدمات سئو محلی

بسیاری از کسب و کارها بصورت محلی در شهر خاص و یا حتی محله ی خاصی فعالیت دارند و سرویس دهی انجام میدهند، خدمات سئو محلی به این کسب و کار ها کمک میکند که در محله و یا شهر مورد نظر خودشان رتبه بگیرند و ورودی مخصوص را جذب نمایند. ما در ایران رسان بطور مخصوص و ویژه این نوع از خدمات را به مشتریان خود ارائه میکنیم که بطور خاص بتوانند در شهر و یا محل مورد نظر خودشان رتبه بگیرند و مشتریان زیادی را از این طریق جذب نمایند. جهت آشنایی کامل با سئو محلی برروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش تیم سئو شما

یکی از خدماتی که ایران رسان بطور تخصصی و برای اولین بار در ایران انجام میدهد، بحث خدمات آموزش سئو به تیم های کسب و کار ها می باشد، این نوع از خدمات در کشور های خارجی بسیار محبوب و مورد استفاده است ولی در ایران کمتر به این مساله پرداخته می شود. ما بطور تخصصی و بصورت حضوری جلسات آموزشی برای تیم سئو شما برگذار خواهیم نمود تا تیم شما از دانش فنی کافی برخوردار شود و بتوانند سئو سایت را انجام دهند، در کنار این آموزش نیز برای تیم سئو شما استراتژی در نظر گرفته خواهد شد تا میزان پیشرفت در مجموعه بطور کامل ملموس باشد. جهت آشنایی بیشتر با این خدمات نیز میتوانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.