خدمات سئو (SEO) | رسیدن سایت به صفحه اول گوگل

 

اگر به دنبال افزایش ترافیک چندین برابری سایت خود هستید از خدمات سئو (seo) شرکت ایران رسان کمک بگیرید. در هر کاری که بصورت آنلاین انجام می دهید مقداری سئو وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که همه به خدمات یکسانی احتیاج دارند. ما برنامه ها و استراتژی هایی مطابق با نیازهای اصلی شما جهت رسیدن به صفحه اول گوگل پیاده سازی میکنیم.

خدمات سئو

خدمات سئو مناسب چه کسانی است؟

بطور کلی سایت به خودی خود دارای ورودی نیست و شما برای اینکه کاربران را به سایت خودتان هدایت کنید باید کارهای مختلفی مانند تبلیغات، سئو و … را داشته باشید تا کاربران را با سایت خودتان آشنا نمایید. اهداف کسب و کار های مختلف از  سئو میتواند متفاوت باشد چند نمونه از این کسب و کار ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

چرا سئو مهم است؟

بالا آمدن سایت در گوگل نه تنها بصورت مستقیم میتواند بسیاری از افراد را به سایت شما منتقل نماید، بلکه میتواند تاثیر بسیار زیادی هم در برندینگ شما داشته باشد! بله درست متوجه شدید برندینگ. اما چرا سئو مهم است؟! تصور کنید شما برای سایتتان هزینه کرده اید ولی این سایت در گوگل رتبه ندارد و همچنین تبلیغات هم برای این سایت انجام نداده اید. این سایت عملاً به هیچ دردتان نخواهد خورد! چون ورودی ندارد و هیچکس شما را پیدا نخواهد کرد. بهمین دلیل سئو و اینکه چگونه سایتمان را به صفحه اول گوگل برسانیم مطرح میشود. اگر نمیدانید که سئو یا بهینه سازی چیست به کلیک برروی لینک سئو چیست به صفحه ی مقاله مراجعه نمایید.

در ادامه چند آمار جالب را در مورد سئو برای شما بررسی خواهیم کرد.

۳۰ درصد فروشگاه های اینترنتی از سئو استفاده میکنند.

۲۰ درصد سایت های شرکتی از سئو استفاده میکنند.

۹۰ درصد سایت های جهان اصلا ورودی از گوگل دریافت نمیکنند و سئو نشده اند!

فقط ۱ درصد کاربران صفحه دوم گوگل را بررسی میکنند!

۶۸ درصد از ترافیک صفحه اول گوگل مربوط به ۵ لینک اول می باشد!

فرآیند بهینه سازی سایت چگونه است؟

ویرایش کنید
مشاوره سئو سایت

مشاوره ی سئو سایت به صورت یک جلسه حضوری یا غیر حضوری است که در آن به صحبت و بررسی تمامی موارد سایت میپردازیم و تمامی راه حل ها ارائه می شوند.

ویرایش کنید
آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت شامل بررسی وبسایت شما از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی، محتوا، استراتژی رقبا، urlها، بک لینک ها، لینک سازی داخلی، متا تگ ها و همه ی مواردی که در سئو وجود دارد است که بعد از تمامی این بررسی ها تمام نکات سایت در قالب یک فایل در اختیار شما قرار میگیرد. 

ویرایش کنید
استراتژی سئو سایت

استراتژی سئو  ایران رسان شامل استراتژی سئو داخلی، ساختار سایت، لینک سازی داخلی، استراتژی محتوا، تقویم محتوایی، سئو خارجی، بک لینک سازی، سیگنال های سوشال مدیا، استفاده از استراکچر دیتا و … می باشد؛ در واقع در این مرحله تمامی دیتا ها بررسی میشوند تا به صورت منظم و پیوسته روی تمامی ابعاد سایت کار شود تا مجموع آنها باعث بهبود رتبه ی سایت شود.

ویرایش کنید
تحقیق کلمات کلیدی

تحقیقات کلمات کلیدی اولین و مهم ترین قدم برای فرآیند کپی رایتینگ و یک قسمت اصلی از استراتژی سئو سایت است. قبل از فرآیند تولید محتوا باید به درک درستی از کلماتی که کاربران وب سایت شما آن را سرچ می کنند برسید؛ سپس می‌توانید از طریق کلمات کلیدی محتوایتان را بهینه کنید؛ بنابراین از این طریق شما می­‌توانید در این کلمات کلیدی رتبه کسب کنید.

ویژگی های خدمات سئو شرکت ایران رسان

در ادامه برخی از ویژگی های خدمات سئو ایران رسان را برای شما خواهیم گفت:

با انجام فرآیند سئو توسط تیم ایران رسان شما در مدت زمان مناسب در صدر نتایج گوگل باشید و کسب و کار خودتان را رونق دهید.

ویژگی خدمات سئو سایت اینترنتی

آمار سئو ایران رسان

0 +
کلمه سئو شده
0 +
سایت سئو شده
0 میلیون
بازدید اضافه شده
0 + میلیون
محصول فروخته شده

مشاوره سئو

مشاوره خدمات سئو

جهت مشاوره سئو و خدمات میتوانید با تیم ایران رسان تماس بگیرید تا شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.

جهت سفارش سئو سایتتان میتوانید به صورت رایگان از ما مشاوره بگیرید.

بخشی از مراحل خدمات بهینه سازی ایران رسان

جستجوی کلمات کلیدی شامل شناسایی گروهی از کلمات و عبارات است که در بهینه سازی استفاده خواهد شد. این مرحله اولیه بسیار حیاتی است و کلمات کلیدی دقیقا متناسب با نیاز کاربر انتخاب میشوند.

بارها عبارت محتوا پادشاه است را شنیده اید؛کاملا درست است به طور کلی موتورهای جستجو محتوا را دوست دارند و هرچه تولید محتوای شما طولانی تر و با کیفیت تر باشد توجه بیشتری از سوی گوگل و کاربر دریافت میکنید.

هر لینک جدید و با کیفیتی احتمال دیده شدن شما توسط گوگل و کاربر را افزایش میدهد.لینک سازی بخش مهمی از فرایند سئو است که شما را به شدت به سمت هدف هول میدهد.

همان گزارش انجام شده در مرحله اولیه قرارداد مجدداً در فواصل منظم ، پس از بهینه سازی انجام می شود. سپس می توان رتبه بندی ، سطح ترافیک سایت ، شبکه های اجتماعی و سایر معیارهای کلیدی را با سطوح قبل از بهینه سازی مقایسه کرد و به نتایج قابل اندازه گیری رسید. 

برخی مشتریان سئو شرکت ایران رسان

هزینه سئو شرکت ایران رسان

تیم ایران رسان با بهره‌مندی از متخصصین مجرب و حرفه‌ای، به‌صورت تخصصی در زمینه سئو فعالیت کرده و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهد؛ با توجه به اینکه فرآیند سئو در هر حوزه‌ای متفاوت می باشد، ایران رسان برای هر نوع سازمان و کسب‌وکاری، استراتژی  خاصی را طراحی میکند.

هزینه سئو شرکت ایران رسان به شرح زیر است:

شرح خدمات
VIP
سئو سایت فروشگاهی
+ ۱۵ میلیون
سئو سایت شرکتی
+۱۰ میلیون
سئو سایت خدماتی
+۱۱ میلیون
سئو سایت مجله اینترنتی
+۱۰ میلیون
سئو سایت خبری
+۱۳ میلیون
سئو سایت انگلیسی
تماس بگیرید

فرآ‌یند سئو سایت ایران رسان

شرکت ایران رسان انواع خدمات سئو را در بهترین سطح به کمک متخصصین مجرب خود انجام میدهد که بخشی از این مراحل به شرح زیر می‌باشد:

آنالیز سئو سایت نیازمند این است که اطلاعات کافی پیرامون سایت و رقبا و الگوریتم های گوگل داشته باشیم، ممکن است ما تمامی اصول سئو را رعایت کرده باشیم اما مشکلاتی در سئو سایت وجود داشته باشد که مانع از رتبه گرفتن سایت ما در لیست نتایج صفحه اول گوگل شود، پس سایت خود را از ابتدای ایجاد سایت آنالیز میکنیم.

بررسی سئو خارجی شامل بررسی بک لینک های سایت مانند رپورتاژ ها، لینک های فرومی و … می باشد. تمامی سایت ها و لینک های اسپمی که به سایت شما لینک شده اند استخراج  شده و علاوه بر این، سیگنال های ورودی از طریق شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام و … مورد بررسی قرار می گیرند. 

طبق مطالعه توسط StrangeLoop، یک ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری صفحه می‌تواند منجر به کاهش 7٪ از آمار فروش، 11٪ از بازدید صفحات و 16٪ از رضایت مشتری شود. پس اگر به فکر افزایش بازدید و رضایت کاربران هستید، باید هر میلی‌ثانیه در سرعت بارگذاری وب‌سایت برایتان مهم باشد؛ افزایش سرعت سایت، موجب این می شود تا کاربران با سرعت بالا به محتوای صفحاتتان دسترسی پیدا کنند و از سایتتان به دلیل سرعت پایین خارج نشوند

سئو داخلی به هر فعالیت و اقداماتی که داخل سایت انجام می شود و مربوط به کدنویسی داخلی است که به منظور افزایش رتبه سایت در گوگل است را سئو داخلی می گویند؛ تمامی این موارد مانند محتوا، ساختار صفحات، UX، لینک سازی داخلی، متا تگ ها ، هدینگ ها، بردکرامب و … آنالیز و تحلیل می شوند

استراتژی محتوا بر اساس موارد زیر است:

  • بررسی نیازهای مخاطب و نیز ارزش پیشنهادی برند و پیدا کردن فصل مشترک آن‌ها
  • متمرکز کردن فعالیت‌های مربوط به محتوا، فصل مشترکی که تشخیص داده شده
  • اولویت‌بندی و ایجاد یکپارچگی بین محتواهای تولیدشده
  • اطمینان از رسیدن محتوا به دست مخاطب هدف

استراتژی سئو داخلی، شامل لینک سازی داخلی در صفحات و مقالات، استفاده از استراکچر دیتا، اصلاح ux صفحات، افزایش سرعت سایت، استفاده از محتوای بهینه در صفحات، تحقیق کلمات کلیدی و استراتژی محتوایی و … می باشد.

خرید بک لینک یکی از مهم ترین موارد سئو خارجی است؛ وقتی شما به صفحه اول گوگل رسیدید ولی ذر پایین صفحه گیر کردید، خرید بک لینک به کمک شما می آید و اگر طبق برنامه ریزی و در زمان مناسب انجام شود نتایج بسیار خوبی ایجاد میکند.

استراتژی سئو خارجی شامل ارائه لیست سایت های مرتبط جهت ایجاد رپورتاژ، لیست انجمن های رایگان جهت لینک سازی، ارائه عبارات مناسب برای لینک دادن به صفحات، تدوین تقویم و برنامه سئو خارجی جهت ساخت بک لینک، افزایش اعتبار سایت می باشد.

پنالتی گوگل باعث افت شدید رتبه شما میشود؛ این مجازات اغلب به دلیل  بروزرسانی الگوریتم های گوگل، یا استفاده از تکنیک کلاه سیاه (Black hat SEO) ایجاد شده است.از عمده ترین تکنیک های کلاه سیاه می توان به خرید لینک از مزرعه لینک، ریدایرکت های غیر مجاز، استفاده زیاد از کلمات کلیدی و غیره اشاره کرد.این بررسی ها یا بصورت دستی توسط کارکنان گوگل صورت می گیرد یا بصورت رباتیک و با بروز شدن الگوریتم های گوگل انجام می گیردو.

انواع خدمات سئو سایت اینترنتی

درخواست خدمات سئو

درصورتی که قصد دارید استفاده از خدمات سئو ایران رسان را دارید تنها کافیست فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما با بررسی کردن سایت شما با شما تماس حاصل نمایند.